RPG Fan - Gossip Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RPG Fan - Gossip Girl

You Know You Love Me XOXO
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reach out and touch me

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 1:49 pm

Arizona avea chef de o iesire in oras pentru ca in ultima vreme numai iesise demult asa ca s-a gandit sa iasa intr-un club.S-a imbracat mai sofisticat decat in alte dati si a ajuns la un club din LA.S-a dus la bar si s-a uitat la barman cerandu-i un suc de portocale pentru ca nu vroia sa se imbete de una singura.S-a asezat pe un scaun si dupa ce a fost servita,a baut din paharul din fata sa.
outfit
Sus In jos
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:03 pm

Intra in bar dupa ce fusese plecat o vreme din oras. Simtise nevoia sa aibe niste timp pentru el.
Se duse la bar si isi comanda un pahar de gin apoi se intoarse si se uita prin jurul sau. Atunci o zari pe Arizona, se duse spre ea zambind.
- Buna frumoaso, ce mai faci ? Nu te-am mai vazut de ceva timp ii spuse el asezanduse langa ea.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:07 pm

S-a uitat in directia din care venise glasul si l-a recunoscut a fi a lui David.A afisat un zambet larg si apoi l-a privit in ochi.
-Buna,David.Stiu ca nu mi-ai mai vazut de ceva timp.Am avut o perioada dificila si am fost plecata din oras.Dar tu?Ce mai faci?Ce afaceri mai invarti?a intrebat ea privindu-l interesata sa afle exact ce mai facuse el in ultima vreme.
Sus In jos
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:14 pm

- Mai nimic serios.... si eu am fost plecat din oras o perioada. spuse el zambind trist in timp ce lua o gura din pahar si isi scoase o tigara din pachet apoi o aprinse sufland fumul in sus.
- Deci se pare ca amandoi am fost absenti si am pierdut legatura cu multa lume. Michael ce mai face ? Sau inca nu ai vorbit cu el ? o intreba el uitandu-se in ochii ei caprui.
Zambi incetisor in timp ce mai lua o gura din pahar continuand sa se uite in ochii ei.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:18 pm

Ea a continuat contactul vizual cu el in timp ce isi mai ridica paharul ca sa bea si il asculta pe el spunandu-i ce mai facuse in ultima vreme.Deci si el fusese plecat.Apoi i-a adresat intrebarea despre Michael.
-Nu,nu prea stiu ce mai face Michael.N-am mai vorbit cu el de ceva vreme.Banuiesc ca e foarte ocupat cu iubirea vietii lui.Ceea ce ma face sa intreb cum de nu esti si tu cu iubirea vietii tale?a intrebat foarte curioasa in timp ce il privea cu fumeaza si cum elibereaza fumul lucru care o fascina.
Sus In jos
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:21 pm

- Care din ele ? ii raspunse el razand. Desi stia ca lucrurile dintre el si Brenda plus Lexi ramasera suspendate.
- Cu Brenda inca nu am vorbit fiindca deabia am ajuns, si inca nu stiu ce sa ii spun, de aceea am iesit sa beau ceva ca sa imi gasesc cuvintele. spuse el in continuare uitandu-se la ea.
Stia ca poate totul este mai complicat acum, insa asta era.
- Dar tu micuto, cum o mai duci cu dragostea ? o intreba el asteptandui raspunsul.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:30 pm

A inceput si ea sa rada cand i-a auzit cuvintele.
-Asa e am uitat ca tu ai mai multe iubiri.Trebuia exact sa mentionez la care ma refer.Eu nu stau asa de bine cu dragostea.E complicat la mine,pentru ca in ultima vreme am cam fost plecata si n-am avut timp sa-mi gasesc dragostea insa cine stie poate ma gaseste ea pe mine si ma ia prin surprindere.a zis ea cu subinteles in timp ce il analiza pe David cu mult interes pentru ca ea intotdeauna nutrise niste sentimente pentru el deci se putea spune ca era interesata de persoana lui,insa nu vroia sa-i zica asta in fata,pentru ca intr-un fel simtea ca o trada pe Brenda.
Sus In jos
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:34 pm

- Eu sa am mai multe ? Te inseli micuto, eu tin doar la Brenda spuse el desi nu prea credea ce spune.
Era blocat pur si simplu intre Lexi si Brenda. Nu stia ce sa faca si de aceea plecase din oras fara sa zica la nimeni.
Ofta incet in timp ce isi termina tigara si o stinse in scrumiera din fata lui.
- Pana la urma o sa te gaseasca si pe tine dragostea dar nu cred ca ar trebuii sa te grabesti
ii spuse el facandu-se ca nu a inteles aluzia la care se referise ea.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:44 pm

S-a uitat la el cu sprancenele ridicate si apoi i-a aruncat o privire profunda.
-Sa stii ca nu ma grabesc nicaieri.Astept.a zis ea foarte sincer,apoi s-a gandit la ce spusese el despre Brenda.
-Stii ca nu te cred deloc acum nu?Zici ca tii la Brenda insa eu stiu ca nu e chiar adevarat.Insa stai linistit.Secretul tau e in siguranta cu mine.N-o sa zic nimanui ca iti place si de Lexi.a zis ea zambindu-i larg si foarte detasat,apoi si-a terminat de baut sucul fiind gata sa treaca la ceva mai tare asa ca s-a uitat la barman si i-a cerut un pahar de vin rosu.
Sus In jos
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:47 pm

- Ar fi bine sa ramana asa ii spuse el zambind in timp ce comanda inca un pahar de gin.
Nu era bine ca stia lumea despre chestia asta.
- Dar totusi tu cum ai aflat de chestia asta ? Te intreb asa din curiozitate ii spuse el zambind usor in timp ce se uita serios la ea.
Trebuia sa afle de unde stie Arizona de Lexi si cate persoane mai stiu de acest lucru. Totusi pana la urma tinea la Brenda, insa avea si ceva sentimente pentru Lexi.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:55 pm

A afisat un zambet larg apoi s-a servit din paharul care ii fusese pus in fata si apoi si-a ridicat privirea privindu-l fix in ochi.
-Defapt nu stiam ceva clar insa am citit si eu blogul si am aflat cate ceva si am pus cap la cap.Am asa o presimtire ca totusi nu tii doar la Brenda.Dar ti-am zis nu voi spune la nimeni pentru ca eu iti vreau binele si nu raul,plus ca nici Brendei nu i-ar pica chiar bine si nici lui Lexi.Ar fi aiurea sa le lasam sa se paruiasca pe aici.Deci e mai bine sa pastram secretul.a zis ea foarte serioasa apoi afisa din nou zambetul sau larg caracteristic.
Sus In jos
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:57 pm

- Da, ar fi aiurea. Totusi sa schimbam subiectul ii spuse el in timp ce se facu mai confortabil pe canapea.
- Si acum ce facem ? o intreba el dupa ce privi in jurul sau si nu vazu nimic palpitant de facut.
Isi intoarse privirea spre ea si astepta sa auda un raspuns interesant din partea ei, unul care sa ii trezeasca intereseul.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Dandelion.
Admin
Admin
Dandelion.


Mesaje : 88
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 29
Localizare : In mijlocul Iadului.

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 3:15 pm

Reach out and touch me 2505p9i
ALEXIS NICHOLS COOPER

Se intoarse dintr-o scurta croaziera, vacanta de care avea nevoie. A doua zi dupa ce ajunse acasa decise ca ar fi mai bine sa iasa decat sa stea in continuare acasa si sa doarma, recuperand noptiile albe pline de distractie de care avusese parte. Dupa ceva timp in care hoinari pe straziile orasului se opri in fata unui bar, fiind mai mult ca sigura ca va intalni pe cineva cunoscut acolo, motiv pentru care nici nu chemase pe cineva sa o insoteasca.
Intra in local si se indrepta spre bar, insa cand il vazu pe David cu Arizona se indrepta spre ei, auzind foarte putin conversatia lor.
- Nici nu lipsesc mult ca si incep sa fiu pomenita in discutii?, ii intreba, zambind usor, privindu-i pe rand, chiar daca privirea ei se opri mai mult pe David, insa apoi ii privi pe amandoi.

outfit :: this.
Sus In jos
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 3:19 pm

Se uita la David tacuta pana cand si-a facut aparitia Alexis care binenteles auzise ca era mentionata asa ca venise fix la ei.Si-a intors privirea interesata si a afisat un zambet larg si binevoitor.
-Da,esti mentionata in fiecare discutie pentru ca esti foarte interesanta,Lexi.Mai ales pentru David.Sau cel putin asa presupun.Si tu ai lipsit in ultima vreme de prin peisaj?a intrebat ea uitandu-se la Lexi.
Sus In jos
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 3:27 pm

Cand o zari pe pe Lexi ramase pur si simplu blocat nestiind cum sa reactioneze. Isi reveni insa dupa cateva secunde si ii zambi usor.
- Buna Lexi, nu te-am mai vazut de mult ii spuse el sunand ca un pustan timid care o vede pe fata draguta de care ii place.
- Te rog, ia un loc langa noi ii spuse el si se trase mai intr-o parte dupa care facu semn chelnerului sa aduca o sticla de sampanie.
Desfacu sticla de sampanie si turna in pahare apoi il ridica pe al sau.
- Pentru cele mai frumoase fete din acest club spuse el zambind uitanduse la cele doua, Si pentru cea care imi incalzeste inima continua el in gand uitanduse la Alexis.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Dandelion.
Admin
Admin
Dandelion.


Mesaje : 88
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 29
Localizare : In mijlocul Iadului.

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 3:39 pm

Reach out and touch me 2505p9i
ALEXIS NICHOLS COOPER

Ii asculta vorbele Arizonei, indreptandu-si privirea spre David cu sprancenele usor arcuite, privindu-l cateva clipe, insa apoi isi intoarse privirea spre Arizona.
- Am avut parte de o mica vacanta... departe de aici, zise, parand parca usor marcata de vorbele ei.
Se aseza la bar, privindu-i apoi pe amandoi, insa apoi il privi din nou pe David.
- Si banuiesc ca mi-ai simtit lipsa, incepu ea, vrand sa ii continue jocul Arizonei, atunci ca era mai intereresanta pentru David.
Isi lua apoi paharul si il ridica, ramand apoi cu privirea la el, intorcandu-si-o la scurt timp spre Arizona, zambindu-i.
- Care s-au intors din miciile lor plecari, zise, continuandu-i vorbele, apoi ii privi pe amandoi.

outfit :: this.
Sus In jos
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 3:44 pm

A luat si ea paharul cu sampanie in mana si l-a ridicat.
-Si pentru noile prietenii care se vor lega de acum incolo.a zis ea afisand un zambet neprefacut in timp ce se uita la cei doi,banuind acum mai mult ca niciodata ca intre David si Lexi era ceva mai puternic decat orice insa binenteles ca nu avea de gand sa faca ceva in privinta asta ci avea sa profite la maxim de situatie stii cand secretul ii va putea aduce si ei ceva beneficii.
Sus In jos
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 3:50 pm

Se uita zambind la Arizona, nestiind ce ii trece prin cap.
Cum statea langa Lexi la masa, isi lasa mana pe sub masa si o prinse pe a ei. Apoi isi intoarse privirea sprea ea si ii zambi.
- Sunt putine lucruri care mi-au lipsit de aici spuse el intorcandusi privirea de la ea, insa stragand-o de mana.
Vroia sa ii spuna atat de multe, insa nu avea cum, si nu vroia sa o puna intr-o ipostaza aiurea, mai ales ca o lasase la party singura si plecase apoi din oras fara sa ii dea nici o explicatie.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Dandelion.
Admin
Admin
Dandelion.


Mesaje : 88
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 29
Localizare : In mijlocul Iadului.

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 4:04 pm

Reach out and touch me 2505p9i
ALEXIS NICHOLS COOPER

O privi pe Arizona, vorbele ei parandu-i cam ciudate, insa nu le dadu atentie, toata atentia ei fiind acum spre David, care isi strecurase mana in asa fel inca sa o prinda pe a ei. Isi intoarse privirea spre el, zambetul ei dand semne sa dispara, insa si-l pastra, vrand sa-si retraga mana dintr-a lui, dar nu facu nici asta.
Sorbi din bautura ei, neraspunzandu-i la vorbe, apoi isi intoarse privirea spre Arizona.
- Dar tu? Pe unde ai umblat?, o intreba, privind-o, fortandu-si mai mult zambetul.

outfit :: this.
Sus In jos
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 4:08 pm

S-a uitat la Lexi si la David si a banuit atunci ca poate nu trebuia sa fie aici.In primul rand ea era de acord sa-si tradeze prietena si acum simtea ca era in plus.
-Am fost in Austria.Aveam nevoie de o vacanta relaxanta ca sa scap de toata agitatia si toata nebunia din LA.Acum insa nu sunt sigura ca am facut alegerea buna ca m-am intors.Poate ca trebuia sa mai stau.Nu cred ca sunt refacuta in totalitate.a zis ea apoi a sorbit din paharul ei.
Sus In jos
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 4:15 pm

- Pai ce ai patit ca nu ti-ai revenit in totalitate ? o intreba el in timp ce dadu drumul manii lui Lexi de sub masa simtind reticienta ei.
Poate ca intrecuse limita, si nu avea nici un drept sa faca acest lucru.
In plus ea inca mai tinea la Michael, care era cel mai bun prieten al sau, insa nu prea stia ce sa faca din moment ce simtea pentru ea acelasi lucru care il simtea si pentru Brenda.
Isi lua paharul si lua o gura mare, evitand privirea lui Lexi.
Nu era acum un moment bun sa vorbeasca cu ea, desi isi dorea din tot sufletul.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Dandelion.
Admin
Admin
Dandelion.


Mesaje : 88
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 29
Localizare : In mijlocul Iadului.

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 4:21 pm

Reach out and touch me 2505p9i
ALEXIS NICHOLS COOPER

Continua sa o priveasca pe Arizona, incruntandu-se usor.
- Ce vorbe sunt astea? Ai facut bine ca te-ai intors... Prost ai facut ca ai plecat..., zise, desi vorbele ei stia ca erau mai potrivite ei.
Ii auzi apoi intrebarea lui David, simtind cum ii da drumul la mana. Isi lasa privirea pentru o clipa in jos, insa apoi si-o ridica, privind-o din nou pe Arizona, insa cu coada ochiului il privea pentru cateva clipe pe David. Isi intoarse insa apoi privirea spre Arizona din nou, incepand sa se joace cu lantisorul de gatul ei, care se parea ca inca inseamna ceva pentru ea.

outfit :: this.
Sus In jos
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 4:27 pm

S-a uitat la cei doi cum isi mai aruncau priviri pe ascuns si acum si-a dat seama ca trebuia sa nu mai stea pe acolo.
-Am avut niste probleme de sanatate.a zis ea cu raceala si apoi si-a cautat geanta.
-Cred ca eu o sa plec.Mi-am adus aminte ca trebuie sa ajung devreme acasa ca sa imi iau niste pastile.Asa ca voi pleca.La revedere,porumbeilor.a zis ea cu un zambet pe chip.Nu stia daca era chiar unul sincer insa il afisase oricum si apoi s-a indreptat spre iesire.Nu avea rost sa ramana cu ei cand era clar ca aveau ceva de vorbit si nu puteau sa o faca de fata cu ea pentru ca ar fi fost aiurea datorita faptului ca ea era prietena cu Brenda.
Sus In jos
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 8:24 pm

Se uita la Arizo
na cum pleaca apoi se intoarse spre Alexis.
- Si.... esti ok ? Adica ce ai mai facut de cand nu te-am vazut o intreba el in timp ce se uita in ochii ei.
Lua o gura din paharul cu sampanie si isi aprinse o tigara.
Era pentru prima oara dupa mult timp cand ramasase doar cu ea, si nu prea stia ce sa ii zica.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Reach out and touch me Empty
MesajSubiect: Re: Reach out and touch me   Reach out and touch me Icon_minitime

Sus In jos
 
Reach out and touch me
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Fan - Gossip Girl :: City Nightlife-
Mergi direct la: