RPG Fan - Gossip Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RPG Fan - Gossip Girl

You Know You Love Me XOXO
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Roof Top

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Roof Top Empty
MesajSubiect: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:47 pm

Acoperisul.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Runtek.
Graficieni
Graficieni
Runtek.


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Baia - Mare.

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 9:50 pm

Dupa ce luase restul bauturilor, urca impreuna cu el pe acoperis, in liniste. Se auzeau doar pasi lor care nu erau ritmici simtind deja prezenta nopti.
Urca ultimile scari si ajunse pe acoperis inainte lui. Un vant racoros adia simtind cum ii sticla micile bucle ale suvitelor. Puse 2 sticle pe jos si una o tinea in mana.
"Haide lenesule, e foarte frumos in seara asta..." spuse ea intreptandu-si privirea spre cerul senin si instelat. Nu se vedea luna, cel putin nu o vedea ea.


Ultima editare efectuata de catre Runtek. in Mier Iul 27, 2011 5:53 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 5:15 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Gafia zgomotos raspunzandu-i:
-Vin,vin! Mai am putin!
Intr-un sfarsit ajunse si el,incerca sa isi calmeze respiratia bucurandu-se de vantul care ii racorea trupul lui infierbantat datorita "efortului".
Admirase cateva secunde peisajul,era chiar frumos acolo sus,inaintase spre margine si se ajsease pe jos undeva aproape de ea inca incercand sa isi revina la normal,lasase sticlele jos langa el pastrand ca ea una in mana,o si desfacuse si bause cu sete din ea.
-Ahhh,cat de bine e....urasc etajul 4!spuse el usurat apoi ii facuse semn sa vina si ea langa el
Sus In jos
Runtek.
Graficieni
Graficieni
Runtek.


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Baia - Mare.

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 1:18 am

Intr-un final, ajunse si el sus. Il auzi cum gafaie si ea se amuza pe seama lui dansand parca. Ii placea cand aerul racoros ii inunda trupul.
"O sa sar pe tine!" il avertiza ea cand el se puse pe marginea acoperisului facand o mutra de pisica rautacioasa.
Isi deschise si ea sticla si bau cateva gurite mici. Paharele din bar au fost atuul acestei seri. Puse usor sticla pe beton si merse spre el, il prinse de gat usor cu bratele pe la spate si-si lasa barbia pe capul lui.
"Taci! Trebuie sa dai jos din burtica!" spuse ea pe un ton cald si amuzant.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 1:23 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

-Heiiii! Eu nu am burtica,da!? replicase el ofensat.
Ii indepartase usor mainile si se intoarse spre ea ridicandu-si usor camasa,abdomenul lui lucarat iesind in evidenta.
-[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] pur muschi! se laudase el,madru de performanta lui.
-Nici nu sti cat am tras eu de fiare pentru asta! Plus ca ...de la tigari obosesc eu asa repede,da?eu nu sunt gras!continuase el pe un ton rautacios apoi scoase limba.

Sus In jos
Runtek.
Graficieni
Graficieni
Runtek.


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Baia - Mare.

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:50 pm

Se dase mai in spate lasandu-l sa se dea mare cu... ce avea el acolo. Mima un ":-@", defapt mima mai multe si pufni in ras. Era asa un copil uneori.
"Bine domnule pur muschi, cum spui tu!" ii scoase limba si ea la randul ei si isi dase din instinct dupa ureche cateva suvite. Ii prinse un obraz intre degete si il trase usor de el, acum punandu-l intr-o postura mai mica si inocenta de copilas dragalas pufilas.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 11:02 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

-Pai sa sii ca eu chiar is pur muschi,fata de tine!
spuse el chicotind usor,stia ca unei fete cel mai neindicat lucru care puteai sa il faci era sa ii zici ca e grasa,ei bine,el nu ii spuse in fata mai de graba pe ocolite si doar cu intentia sa o chinuie.
Devenise bosumflat cand il trase de obraz apoi isi duse mana pe a ei,departand-o.
-Hm...faci asta ca stii ca nu imi place asai?Si se intoarse cu spatele la ea apoi se intinse pe jos,capul sprijininu-l pe picioarele ei.
Se pierduse cateva clipe in privirea ei,isi duse mana dupa gatul acesteia tragand-o usor in jos spre el,obligat-fortat intr-un fel pentru ca nu stia daca ea va avea sa ii raspunda cu aceasi tandrete sarutului pe care el,tocmai il incepuse.
Sus In jos
Runtek.
Graficieni
Graficieni
Runtek.


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Baia - Mare.

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 11:16 pm

Ce? Acum batea apropo ca corpul ei era skinny? Bine nu stia ce apropo batea dar, stia ca avea legatura cu corpul ei!
Se incrunta dar zambetul ei inocent nu se schimbase odata ce replica lui fusese incheiata. Ii indeparta mana care il tinuse usor de obraz stiind ca ii displace total!Vazu cu cata ardoare isi juca jocul de pur muschi bosumflat si incepu sa rada incercand sa-l imite si ea.
"Domnul bosumflici, nu mai are nimic de spus huh?" il intrebase pe un ton jucaus si calduros.
" Si da, am facut aia ca sa pui moaca de om abatut" Ii vazu reactia. Se intoarse cu spatele la ea? Aw, ce urat. Nu trecu mult si el se intinse pana cand isi puse capul pe picioarele ei. Se uita in ochii lui intens si ii zambi frumos neasteptandu-se la urmatoare miscare. O prinse de gat si o indemna sa se aproprie de el. Cand isi obtinu scopul, buzele lui erau peste ale ei sarutand-o tandru. Ii raspunse la sarut inchizand usor ochii asezandu-si o mana prin parul lui.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 1:22 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Contiuna sarutul penutru cateva frumoase si parca scurte momente,apoi se retrase incet,privind zambind prosteste in ochii ei.
-Domnul bosumflici e fericit alaturi de doamna bosumflici.
Dintr-o data telefonul iar ii sunase.Tresari si il scoase rapid din buzunar,pe ecran aparuse anuntul : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Citise cu atentie postul...in sinea lui firband putin cand vazuse unde era defapt David...dar cum inchise mesajul asa si uitase.
Isi intoarse privirea spre Claire si zise:
-Of,of spionii astia...tot stiu...
-In fine ,sa continuam!

Se ridicase din poala ei si isi lua sticla in mana band cu sete din ea.
Sus In jos
Runtek.
Graficieni
Graficieni
Runtek.


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Baia - Mare.

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 2:26 pm

Continua sarutul domol creeand acele momente frumoase dar intense sa se astearna ca o amintire de care nu te puteai descata prea usor. Cu greu oprisera sarutul si continua sa se uite in ochii lui. Adanc. Zambi elegant si isi indrepta privirea spre cerul instelat.
O mica vibratie o facu sa-si clatine privirea dinnou spre el. Telefonul ii suna, aducand un nou mesaj cu el. Nu mult timp trecu pana cand si telefonul ei facu acelasi lucru. Il lua incet din buzunar si il butona rapid citind lafel de rapind noua postare.
"Chiar se dau baieti dupa mine?" intrebase ea confuza si se incrunta. Aproape ca marai dar nu se observa pt. ca ascunse acel mic marait cu un zambet gingas. Sesiza ca Michael, se retrase din poala ei pt. a bea cu pofta din bautura. Zambi usor si reciti nou postare.
"Oare cine sunt acesti spioni?" intreba mai mult pt. ea si isi relaxa muschii corpului.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 2:45 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Luase sticla de la gura si ii raspunse
-Habar nu am... dase usor din umeri,oricum oricare ar fi ei...macar nu mint.
-Si normal ca ai admiratori!Te mai intrebi?Doar esti prietena mea! replicase el increzator,razand.
Se intoarse cu fata la ea ,ghemuindu-se turceste,mai luase o gura de bare si incepuse sa cotorbaie prin buzunar de unde scoase un joint.In clipa urmatoare se uita la ea fluturandu-si sprancelenele si o intrebase pe un ton tentant:
-Te bagi?
Sus In jos
Runtek.
Graficieni
Graficieni
Runtek.


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Baia - Mare.

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeMar Aug 02, 2011 2:15 am

Nu mint...
Isi repeta asta in gand si lasa un oftat activ pe buze adaugand un mic zambet cochet spre final fiind cuprinsa de un fior ciudat. Privi in gol cateva secunde lungi si aproape scapa telefonul din maini, dar norocul era de partea ei azi.
Isi intoarse scurt privirea spre el zambind.
"Sunt prietena ta, dar stii ca nu m-ar deranja sa ma trezesc in fiecare dimineata in fata usii sau in fata ferestrei cu cate biletel de amor dat cu parfum barbatesc, scump la care sa i se alature un buchet pompos de flori ambalate dragut. Toate anonime bineinteles. Sunt rea, si as aprecia aceste gesturi, profitand in acelasi timp" vocea ei avea o tenta amuzanta si lasa un zambet lejer sa-i completeze expresia chipului. Isi muta ochii dinnou pe micul telefon, care statea in mainile ei...
Michael, se puse turceste pe suprafata rece a acoperisului si scoase de nu stiu unde, un joint. Claire inghiti in sec si schita un zambet, destul de fals.
"Serios? Asa ne traim noi momentele frumoase?" il intreba ea pe un ton voit, si ofta schitand de data asta un zambet fortat.
"Nu multumesc, nu mai fumez de mult..." se oprise ea ca sa-l poata reprivi "...si nici tu nu o mai faci?" Accentua vocea pe ultima replica fiind in acelasi timp o intrebare. Isi arcui sprancenele, lejer si-l privi atent ca sa-i observe reactia. Spera sa fie una pozitiva, daca nu, ei bine era nevoita sa sare pe el, si sa-l gadile pana cand simtea ca vocea lui cerea mila.
"Nu ma pune sa fac ceva neortodocs, domnule Michael..." spuse ea pe un ton semi-indiferent si chicoti amenintandu-l totodata ca daca se atinge de acel joint, s-a fript.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitimeMier Aug 03, 2011 10:55 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Isi ridicase usor o spranceana si repeta dupa ea:
-Ai profita,ha?
-Na bineeee!

Facuse usor bot apoi adaugase:
-Atunci am sa profit si eu defiecare data cand am ocazia!
Sigur era doar o reactie la gelozie aceasta,dar daca venea vorba de profitat el chiar avea de cine sa profite,si daca ei ii ardea de chestii de genul,nici el nu avea sa se lasa mai prejos.
-Si da,asa imi traiesc eu "frumoasele momete".
Ii raspunse pe un ton usor rece si ininte ca ea sa mai "comenteze" ceva,scoase din buzunar bricheta si isi aprinse "tigara",trase adanc un fum,care il eliberase dupa cateva momente,tusind incet apoi continuase privind spre ea:
-Eu sa nu o mai fac?
-Ai uitat cumva de marele meu hooby?

-Si nu te oblig...daca nu vrei...mai mult pentru mine si gata!
Isi mutase privirea spre cerul instelat si duse iar "tigara" intre buzele lui,si repetase miscarea de mai devreme,continuand tot asa fara pic de ezitare.

Sus In jos
Continut sponsorizat





Roof Top Empty
MesajSubiect: Re: Roof Top   Roof Top Icon_minitime

Sus In jos
 
Roof Top
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Fan - Gossip Girl :: Party House-
Mergi direct la: