RPG Fan - Gossip Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RPG Fan - Gossip Girl

You Know You Love Me XOXO
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Camera Principala

In jos 
+6
MissQ
Dandelion.
Yoana_loves_Dean
Mia Club
Andreea si atat
The Dude
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Miss.No.Good
New in town
New in town
Miss.No.Good


Mesaje : 43
Data de inscriere : 10/07/2011

Camera Principala - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Camera Principala   Camera Principala - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 27, 2011 8:04 pm

Se uita umita la Louis si la felul cum ii vorbise. O durea enorm dar nu vroia sa arate acest lucru. Ar fi parut slaba si nu mai era Victoria pe urma. Inspira adanc aer in piept nervoasa apoi se duse spre el luandu-l de mana intorcandu-l cu fata spre ea.
- Nu imi intorci spatele si pleci sa te imbeti. Sa inteleg ca tu sau Michael l-ati anuntat pe David ca a venit Brenda ca sa scape basma curata. Nici nu m-ar mira. Toti trei sunteti de aceeasi speta, zise parca in scarba privindu-l nervoasa.
"nu imi vine sa cred ca am putut sa tin atat la tine... hugh! "
- Asta e drama? Faptul ca spunem adevarul acum e drama? De cand si pana cand? Ai dreptate, te-ai schimbat. Dar te-ai schimbat intr-un marlan si mai mare decat erai inainte, zise luand paharul de bautura de pe tava unui ospatar aruncandu-i in fata continutul lui Louis udandu-l.
- Distractie placuta in continuare, zise facand stanga imprejur ducandu-se la masina lui Chris incercand sa se calmeze.
Sus In jos
Inevitable Obsession
All I ever did was to love you
All I ever did was to love you
Inevitable Obsession


Mesaje : 223
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 27
Localizare : undeva prin pat...caut cearceaful =))))))

Camera Principala - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Camera Principala   Camera Principala - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 6:46 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Gabrielle La Clare

Gab se speriase putin cand vazuse reactia Victoriei, fara sa mai fie atenta la cei doi amorezi. Acuma o interesa mai mult problema Victoriei. Totusi, iesise o drama, dar din nefericire pentru ea chiar intre Louis si prietena sa.
-Vick..Vick, unde te duci?!
Oftase prelung. Satena tot nu o asculta. Isi redirectiona privirile spre Louis, care acum era destul de ud din pricina paharului varsat de Victoria, in timp ce se ridica in picioare.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

Camera Principala - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Camera Principala   Camera Principala - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 10:22 am

Mai bause ceva pahare, fiind usor ametita .. dar totusi nu era beata, mai avea nevoie de multa bautura incat sa nu isi mai aminteasca maine nimic. Il vazuse pe Louis cum 'dragele' lui prietene se suparasera pe el. A zambit siret apoi a ras mai zgomotos . Am avut dreptate, din nou spuse ea mai tare incat sa o auda mai toata lumea.
Se schimbase, cum spusese si Victoria, .. pentru ca umbla cu ele mai mult decat i-ar fi placut ei, dar asta credea ca o sa le strice prietenia, mai ales ca Victoria chiar a comis-o cu paharul ala.
Ma duc sa vorbesc cu el spuse ea incet spre David luandu-si paharul si indreptandu-se spre Louis. Nu stia prea bine ce avea sa-i zica totusi .
A inghitit in sec cand ajunsese in aproprierea lui asteptandu-l sa se intoarca spre ea.
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
Continut sponsorizat





Camera Principala - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Camera Principala   Camera Principala - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Camera Principala
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Fan - Gossip Girl :: Party House-
Mergi direct la: