RPG Fan - Gossip Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RPG Fan - Gossip Girl

You Know You Love Me XOXO
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:13 pm

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret A8c3d19c49e14f1dc9b5894
DAVID ABBOTT

Se hotara sa dea un party fiindca tot vorbise cu Alexis de party-uri. Asa ca incepu sa dea niste telefoane si gasise un loc liber intr-un club de fite din centrul orasului. Dupa ce puse la punct toate detaliile se imbraca rapid si o lasase pe Alexis sa se duca se schimbe in timp ce el se dise la club ca sa ii astepte pe invitati.
Intr-un fel era prins intre doua fete din moment ce el era cu Brenda.
Ajunse la party si se puse sa verifice ultimele detalii asteptand ca musafirii sa apara.


Ultima editare efectuata de catre The Dude in Lun Iul 18, 2011 7:03 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Re: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:18 pm

Louis auzise si el ca David da un party asa ca s-a gandit sa treaca si el prin clubul de fite unde se tinea petrecerea si sa vada cine mai venise si cu cine mai avea sa dea ochii.A intrat in club si apoi l-a vazut pe David.
-Hei,David!Am auzit ca dai party.a zis el uitandu-se la David.
Sus In jos
Mia Club
New in town
New in town
Mia Club


Mesaje : 43
Data de inscriere : 24/05/2011

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Re: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:26 pm

Katty ajunse alatur de Chris la petrecere,merse la David sarutandu-i usor obrajii.-Mersi ca m-ai chemat la petrecere David.L-am salutat si pe Louis iar apoi m-am uitat la Chris zambind.-Era atat de bine langa tine in pat dar nu putem sa nu venim la o petrecere ca asta.I-am soptit la ureche.-Si totusi nu ar trebuii sa fim asa apropiati asa-i?Am spus pe un ton ironic dandu-mi ochii peste cap destul de nervoasa de situatie.
Sus In jos
Andreea si atat
Moderator
Moderator
Andreea si atat


Mesaje : 280
Data de inscriere : 01/04/2011

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Re: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:29 pm

Rase incet.
-De ce mai?Daca tipa mea nu m-a mai cautat ce ai vrea sa fac?Sa stau pe uscat?
Ii zambi sarutand-o cu pasiune,nepasandu-i ca David era acolo.
-Salut baieti.
Spuse el cu acelasi ranjet pe fata.
Sus In jos
http://kiss-of-eternity.forumer.ro/
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Re: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:35 pm

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret A8c3d19c49e14f1dc9b5894
DAVID ABBOTT

Zambi cand il vazu pe Louis ca vine spre el.
- Salut man... bine ai venit la party. Nu te-a mai vazut lumea de mult timp ce ai patit de ai disparut asa ? intreba el razand.
Intre timp aparuse si Katty cu Chris. Zambi cand il saruta pe obraz.
- ma bucur ca ai venit Katty... si ma bucur ca a venit si Chris daca vrei sa ii transmiti tu ii spuse el cand vazu ca Chris nu il baga i nseama.
Se intoarse spre Louis
- SI in rest ce mai zici ? il intreba el in timp ce lua o gura din paharul cu vodka.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Re: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:42 pm

S-a uitat la Katty si Chris cand au venit si a salutat-o pe aceasta,apoi l-a salutat si pe Chris.
-Nici eu nu v-am mai vazut demult.Am cam avut treaba.Hai sa zicem ca n-am cam fost prin zona in ultimul timp.Am avut o mica escapada prin Europa.Nimic interesant.a zis el foarte natural catre David.
-Dar tu?Ce-ai mai facut?a intrebat uitandu-se spre bar si ii facu semn barmanului sa-i dea un pahar cu whisky ca sa se mai destinda si el putin.
-Pun pariu ca ai avut treaba nu-i asa?
Sus In jos
Mia Club
New in town
New in town
Mia Club


Mesaje : 43
Data de inscriere : 24/05/2011

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Re: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:44 pm

I-am dat una in abdomen lui Chris pregatindu-ma sa ii dau o palma.-Iar eu ti-am spus ca nu imi place sa fiu a doua rezerva,deci ai grija ce faci si pe unde pui mana.Am spus nervoasa privindu-l,apoi am plecat de langa el mergand la bar luand ceva de baut,am mers inapoi langa el dandu-i un pahar.-Baby ma enervezi cand procedezi asa,esti asa rau cateodata,prea rau!


Ultima editare efectuata de catre Mia Club in Lun Iul 18, 2011 6:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Andreea si atat
Moderator
Moderator
Andreea si atat


Mesaje : 280
Data de inscriere : 01/04/2011

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Re: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:46 pm

Rase.
-Si ce ai vrea a fac?Sa ma plang ?
Spuse el sec.
-Te roog..
Spuse luandu-i paharul din mana dandu-l pe gat.
-Nu o sa stau eu sa astept dupa vreo tipa...
Zise el sec.
-Daca nu-ti convine esti libera sa pleci sa sti .
Sus In jos
http://kiss-of-eternity.forumer.ro/
The Dude
Admin
Admin
The Dude


Mesaje : 522
Data de inscriere : 29/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Re: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:53 pm

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret A8c3d19c49e14f1dc9b5894
DAVID ABBOTT

- NImic special doar aceleasi lucruri... fetele si problemele legate de ele... defapt ca de obicei. A si pentru o perioada am fost baiat cuminte... dar acum mi-a trecut ii raspunse el zambind uitandu-se la Louis.
- Apropo sa stii ca a intrebat Brenda de tine... se pare ca nu i-ai mai dat nici un semn de viata in ultima perioada si este ingrijorata continua el, uitanduse in jurul sau.
Lua inca o gura din paharul sau de vodka apoi isi scoase o tigara din pachetul de American Espirit ultra fin.
- Si cum a fost in Paris cu frantuzoaicele tale ? il intreba el ranjind pe Louis.
Sus In jos
https://rpg-fan.forumgratuit.ro
Yoana_loves_Dean
New Upper East Sider
New Upper East Sider
Yoana_loves_Dean


Mesaje : 290
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Re: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 6:58 pm

-Parisul a fost in regula dar stii si tu la un moment dat te cam plcitisesti de frantuzoice pentru ca sunt foarte previzibile.Nu aduc nimic nou asa ca am decis sa ma intorc la fetele din America.Ele te iau mereu prin surprindere.a zis el ranjind larg si apoi si-a luat paharul cu bautura si sorbit din el.
-Brenda a intrebat de mine?Da unde ardea?Chiar a fost ea ingrijorata?Nu ma gandeam ca o sa reactioneze chiar asa.a zis el putin ganditor.
-Oricum m-am intors deci o sa ma duc sa o vad si pe ea ca sa o dezingrijorez.
Sus In jos
Mia Club
New in town
New in town
Mia Club


Mesaje : 43
Data de inscriere : 24/05/2011

Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Re: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 7:01 pm

Se uitase la el zambind,se apropiase de el ca si cum l-ar fi sarutat dar Chris se trezise cu o ditamai palma.-Sti ce?Ramai singur si mori dracu!Am spus nervoasa plecand la bar oftand,m-am trantit pe un scaun lasandu-mi capul pe bar incercand sa nu tip de nervi,il iubeam ca o proasta iar el isi batea joc de tot facandu pe arogantul,nesimtitul,si tipul rau..unde era baiatul de acum doua ore?Il uram,pe acest Chris.I-am cerut barmarului un rand de tequila privind in gol,ce naiba era petrecere..trebuia sa ma simt bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Empty
MesajSubiect: Re: Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret   Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret Icon_minitime

Sus In jos
 
Don't Say Nothing Tonight Because All Will Remain a Secret
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Fan - Gossip Girl :: City Nightlife-
Mergi direct la: