RPG Fan - Gossip Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RPG Fan - Gossip Girl

You Know You Love Me XOXO
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 MICHAEL OWEN

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:31 pm

Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:37 pm


MICHAEL OWEN Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Ii placea casa lui, era mare si frumoasa asa cum ii placea ei. Coborase din taxi dandu-i una in burta strambandu-se scurt la el. Nu mai imi spune asa, zau.. nu imi place zise ea incrucisandu-si mainile la piept mergand spre intrare pana ajunsese in living intinzandu-se pe canapea simtindu-se ca acasa.
    Cum de nu am fost pana acum la tine acasa, e imensa si superba , ma mir ca nu vreau sa ma mut pe aici spuse ea ironica dand drumul la tv.
    Se plictisese repede inchizandu-l, pentru ca nu gasise nimic care sa ii atraga atentia. Isi stranse picioarele langa ea pentru a avea si el loc. Si, ai de gand sa ma servesti cu ceva, sau ma lasi pe uscat ?
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:53 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN


-Vezi ti-am zis ca o sa ajungi sa ma bati! spuse el duca pe primise lovitura de la ea.
Apoi inaintasera spre casa.
-Nu ma supar daca te muti,sincer,ii cam mare si imi lipseste companie. zise el razand,fara sa se gandeasca nici o secuna ca are prietena si ca ea sar putea muta cu el.
Se uitase la ea cum isi facea de cap,fara sa o ii zica el ceva,se purta ca si cum ar fi stapana case dar nu il dernanja,ba chiar era usurat pentru ca nu mai trebuia sa faca pe politicosul.
- Da,am...numa spune-mi ce vrei! zise el apoi privea spre ea asteptandu-i raspnsul.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 5:11 pm


MICHAEL OWEN Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Isi daduse ochii peste cap apoi ii mai dadu una, apoi inca una razand incet. Nici nu am spus ca nu o sa te bat vreodata, am zis ca in aceea situatie nu te-as bate, asta e pentru altceva, iar asta.. doar asa spuse ea dandu-i din nou una.
    Se ridicase de pe canapea asezandu-se pe bratul canapelei.
    Poti sa ma servesti cu ce ai tu bun, nu conteaza.. ii zise ea bataind din picior.
    Se simtea ok cu el, ca si cu un prieten, ca si cu Louis, iar asta era foarte bine, nu avea prieteni asa mai apropriati inafara de el.
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 5:18 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN

O lase sa dea in el,dar radea de ea,parea destul de dragalasa cand vroia sa para dura.
Se intreptase spre bar aducand o sticla de vodka si doua paharea pe care le puse pe masuta din fata canapeleu dis sufragerie.
Se aseza pe canapea apoi desfacuse sticla si turnase in cele doua pahare.Isi luase paharul lui in mana si zise:
-Sti ce ma mir eu ?
-Cum de nu am ajuns noi sa ne cunoastem mai devreme!?
si apoi luase o gura din el.
-Adica esti exact genul de tipa nebunatica cu care imi face mie placere sa ies. spuse el razand incet.
-Bine excluzand faptul ca ma cam bati, chiar daca asta ii cam prima oara cand vorbim doar noi doi. adaugase usor ironic.


Ultima editare efectuata de catre MissA in Mier Iul 13, 2011 1:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 5:43 pm


MICHAEL OWEN Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Isi pusese bautura in pahar sorbind surprinzator de incet bautura, ea nu facea niciodata asta, si era intr-o ora beata moarta, dar acum nu avea chef sa se prosteasca si sa bea pana cadea lata, avea timp de asta si in alte seri.
    Pai nu cred ca ti-ar fi placut sa ne cunoastem mai devreme, iar daca incepi sa ma cunosti nu prea o sa ma placi. Sunt draguta cu prietenii buni, iubitul si cam atat. Cu familia nu ma inteleg mai deloc deci dupa cum vezi am ceva probleme cu socializarea, sau mai bine zis toti din jurul meu sunt prosti si nu ma inteleg. spuse ea de data asta mai serioasa dand paharul peste cap.
    Totusi, tu cred ca intelegi oarecum asta, daca tot imi spui ca imi semeni atat ..
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 1:40 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN

Rase cand auzise parerea ei despre viata,era ceva gen el dar mai amuzanta cand venea vorba cum ii uraste ea pe toti.
-Pai nu stiu ce sa zic,poate nu ii lasi tu sa te inteleaga,potate tu esti vinovata ca peroanele din viata ta sunt limitate.
-Te-ai gandit la asta?
intrease el priviind-o atent
-Oricum,vroiam sa te intreb daca vrei sa duc si un suc natural pe langa vodka,asta daca ti se pare prea tare si te arde pe gat...sau acum urmeaza sa imi zici ca la anii tai de baba,te-ai obisnuit, si pentru tine asta nui' nimic?!. adaugase el tachinand-o spre sfarsit si apoi se departase usor de ea in caz ca avea iar sa dea in el.


Ultima editare efectuata de catre MissA in Mier Iul 13, 2011 2:56 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 2:44 pm


MICHAEL OWEN Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Idi luase un alt pahar si il umpluse cu bautura apoi isi dadu tocurile jos urcand in canapea strangandu-si picioarele langa ea.
    Nu vreau sa ma inteleaga, sau mai bine spus nu vreau sa fac eforturi sa ma inteleaga. Nu-mi pasa daca raman singura pe lume, nu ma intereseaza deloc ce cred ei. Daca nu pot sa inteleaga din prima ei nu o sa-mi explic viata nimanui. spuse ea scurt fara sa zambeasca dandu-si ochii peste cap cand el folosise din nou diminutivul "magic" .
    Poti sa-mi spui cand vrei, daca si tu esti limitat si nu poti sa intelegi din prima e treaba ta, si nu, nu vreau altceva de baut. Promit ca nu ma imbat spuse ea jucandu-se cu paharul ei pe picioare Sper ca nu te-am 'tulburat' prea tare
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 2:55 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN



Se uita la ea putin incruntat incercand sa inteleaga ce zice.
-Auzi,hai sa lasam noi filozofiile deoaparte ca ii prea dimineata.
-Continuam mai incolo cand o sa fiu si eu putin mai netreaz ca sa iti pot raspunde in acelasi mod.
Apoi s intinse dupa paharul lui,terminandu-l dintr-o gura apoi se aplecase pest masuta pentru a si-l umple iar.
-Sa imi spui daca mai vrei ceva,sa nu ai retineri ok?Nu pari tu genul....dar totusi tre sa fiu politicos nu?Si isi luase o tigara din pachet acpoi il aruncase pe masa.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 3:06 pm


MICHAEL OWEN Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Isi pusese capul pe o perna bataind din picior uitandu-se in tavan.Il auzise si da scurt din cap apoi se uita la el. Am tacut atunci spuse ea calma apoi lua sticla de vodka de pe masa ridicandu-se mai bine in fund jucandu-se cu sticla si mai band din cand in cand.
    Spune-mi ceva despre tine, nu stiu mai nimic, inafara de faptul ca esti prieten cu David. dase ea din umeri apoi ii umpluse paharul dupa ce il terminase.
    Da, stiu .. ma pot servi si singura, dar nu prea am chef acum sa beau pana ma faci muci ea nu prea avea gandirea asta , doar ca era destul de plictisita de la un timp si vroia sa stea mai linistita un timp
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 3:17 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN

-Sa iti spun ceva despre mine.. repetase el incet dupa ea.
Statu umpic fara sa zica nimic,trase un fum din tigara apoi ii raspunse:
-Pai... sunt doar un timp drogat,care incearca sa descopere care e rolul lui in viata... zise el pe un ton meancolic
-Sau mai de graba,care e rolul vietii,oricum nu astept sa imi intelegi tu mie teorile,defapt nimeni nu cred ca le-a inteles vreodata...dar e ok, nu ma plang.
-Alceva ...ai mai vrea sa sti? intrebase el apoi mai tragand un fum din tigara si luand inac o gura din pahar.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 3:26 pm


MICHAEL OWEN Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Isi daduse ochii peste cap punandu-si picioarele pe masuta din fata ei. De ce crezi ca nu pot sa te inteleg, plus ca nici macar nu te judec cam asta fac si eu, exceptand partea ca eu nu incerc sa caut un rost in viata . spuse ea si umpluse din nou paharele. Isi amintise ceva despre el inafara de ceea ii spusese sau stia vag apoi il batuse pe umar din nou .
    Mai , tu ai fost cu Alexis, nu? Daca nu ma insel. De ce ai fost atat de prost si ai lasat-o ? spuse ea amintindu-si de asta. Nu era chiar treaba ei sa se bage, dar fix atunci se baga .. cand nu era nevoie.
    Daca nu vrei sa raspunzi sa nu ma bagi in seama zise ea sec, desi daca nu vroia sa ii raspunda l-ar fi sacait pana ar spune ceva care sa-i convina .
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 3:35 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN


Devenise serios si ii raspnse:
-Brenda,Alexis e ultima persoana despre care ai vrea sa vorbim,crede-ma!
Ea ultimul subiect de care trebuiau ei doi sa vorbeasca,mai ales ca acum erau si baut,si drumul la gura si-l dadea prea repede,si spunea doar ce nu trebuia.
-Oricum,viata mea ii destul de complicata,am multe decizii de luat,si imi e cam greu, asa ca incerc sa ma impart in multe locuri si sa imi schimb comportamentul de prea multe ori incat sa uit cine,ce is si ce vreau defapt... spuse el pe acelasi ton serios privind-o in ochii,isi mutase privirea de la ea,stignad tigara in scrumiera si luandu-si paharul in mana.


Ultima editare efectuata de catre MissA in Mier Iul 13, 2011 3:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 3:47 pm


MICHAEL OWEN Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Nici nu se astepta sa ii dea prea multe detalii ei sau oricarei alte persoane, poate nici nu trebuia sa aduca vorba de asa ceva. S-a ridicat de pe canapea incaltandu-se incepand sa se plimbe prin living , tocurile ei facand zgomot prin toata camera ceea ce ii placea.
    Bine bine , te scuz pentru azi ca nu vrei sa vorbesti, totusi o sa vorbesti tu odata despre asta si cu mine. zise ea , acum oprindu-se si se asezase pe masuta mai dand peste cap un pahar plin .
    Sa stii ca daca incerci sa fi impartit in mai multe locuri nu o sa poti niciodata sa le faci pe toate, asa nu o sa poti sa duci la capat nimic, iar uneori e bine sa mai am pe cineva langa tine sa te mai ajute, esti un incapatanat sa stii
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 3:57 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN

O urmarea cu privirea,fiind atent la ce zicea apoi cand se asezase pe masuta,replicase:
-Poate ca sunt doar sferturi din mine care ies la iveala cand sunt in prezenta unor anumite persoane,poate eu sunt de vina ca nu reusesc niciodata sa fiu un intreg.
-Si am langa mine... Acum ca pe o parte era Claire,pe alta Lindsay si mai era si Alexsis,si nici una nu era pentru partea care el o numea "intregul el" poate aici era problema principala,dar totusi era el intregul care nu voia sa le dea drumul la nici care.
-Poate nu am persoanele potrivine... adaugase el ingandurat.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 4:04 pm


MICHAEL OWEN Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Se uitase cam lung la el, nu din cauza ca nu intelegea, ci din cauza ca nu vroia sa se gandeasca atat e profund si la viata ei cum facea el acum. Pentru ea viata ei are 'intreaga' cu ce avea acum si nu ii mai trebuia altceva.
    Vrei sa terminam te rog cu gandirea asta pesimista si dusa prea departe, nu rezolvam nimic daca ne invinovatim, si nu cred ca sunt in masura eu sa-ti spun ceva despre viata. Sunt o nesimtita si ipocrita ca si tine, fara suparare, dar cam asa suntem dase ea din umeri privind scurt in jos.
    Daca ai chef de gandiri deastea marete, eu ma car! se ridicase ea scurt vrand sa plece daca el chiar avea chef de filozofii de genul ..
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 4:09 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN


Oftase incet zicand:
-Vezi eu ti-am zis ca nu vei intelege...poate unele te depasesc si pe tine care desi nimeni nu te intelege tu ai impresia ca intelegi pe oricine.
-Iar daca chiar vrei sa pleci eu te conduc.

Spuse el riducandu-se de pe canapea luandu-si paharul cu el.
-Deci,pleci sau nu? Ca eu nu iti pot garanta unde va ajunge aceasta discutie. spuse el calm asteptand raspunsul ei.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 4:13 pm


MICHAEL OWEN Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Isi puse mainile in solduri privindu-l incruntata dandu-i un bobarnac usor .
    Ideea este nu ca nu vreau sa inteleg sau ca nu inteleg, ideea este ca eu in momentul asta nu am chef sa ma afund intr-o stare tampita doar pentru a-mi spune eu parerile despre viata mea ideala, cand stiu ca asta nu se va intampla niciodata. ridicase tonul putin dar apoi se relaxase.
    Da, cred ca plec.. sigur nu te deranjeaza. spuse ea sec apoi luase sticla de vodka de pe masa punand-o langa umar.
    Stiu pe unde sa ies.. Ne mai vedem. zambise ea fals apoi vroia sa se indrepte spre usa.
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 4:23 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN



O prinse usor de mana si o intoarse catre el.
-Am spus eu,ca vreau sa te conduc.
-Asa de mult iti place sa dau ultima replica si sa pleci?
intrease el privind-o intens in ochii deoarece erau destul de aproape unul de altul.
-Si eu nu debitam nimic draga,iti ziceam lucruri despre mine...lucru care tu mi l-ai cerut. Spuse el apoi zambise.
-Si ca sa vezi te depaseste,ai mentalitatea ta de viata,crezi ca intelegi tot si iti place ca tu sa ai ultimul cuvant desi majoritatea timpului il ai gresit si mai ales iti faci impresile gresite,de aia nu ai multa lume care sa iti fie aproape...e de apreciat doar ce esti incapatanata si ca iti susti parerea,si asta te va ajuta mult de acum incolo.Ii spuse el pe un ton protector apoi i-a dat drumul la mana si mergea in fata ei spre iesire.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 4:29 pm


MICHAEL OWEN Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Era enervata de faptul ca el vroia sa o faca sa-si schimbe putin opinisa despre tot ce spuse, sau pur si simplu sa cada el mai bine in toata discutia asta. Isi daduse ochii peste cap cand el se incapatanase sa o conduca apoi oftase scurt fiind enervata.
    N-am nevoie de prea multa lume pe langa mine.Trebuie sa ii multumesc pe toti atunci , iar eu nu fac asta.. imi e ok asa cum sunt, plus ca imi place stilu' mai singuratic glumise ea apoi mergea in linie cu el. Sa stii ca nu sunt doar incapatanata .. imi aleg bine scopurile in orice rase scurt punand sticla prin geanta..
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 4:35 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN



-Da,dar faptul ca esti singuratica te face sa devi naiva,sa crezi in persoanele care ti s-au apropiat...fara sa te mai gandesti nici o secunda ca ar putea sa iti faca lucruri groaznice fara sa stii.Spuse el inainte de a ajunge in fata usii.
Deschise usa ii mai spuse:
-Dar,macar asa mai ai ceva incredere in tine ...pentru ca esti mintita si nu stii,si e mai bine asa decat sa fi devastata si sa nu mai crezi in nimeni si nimic.
-Dar esti doar o batranica care mai are de invatat,ii facuse el cu ochiul apoi astepta ca ea sa iasa pe uasa pentru asi lua la revedere.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 4:39 pm


MICHAEL OWEN Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Ahh, esti asa enervat cu replicile tale tampite o spuse ea mai mult in gluma decat in serios. Nu se prea gandise bine la ce ii spuse el , dar stia sigur ca nu avea dreptate. Mai bine un adevar dur , decat o minciuna . Da da cum spui tu, si sa stii ca am cel mai mare control de sine ca nu iti dau una tocmai acum din cauza noului tau cuvant descoperit . spuse ea iesind apoi se intoarse pe calcaie privindu-l .
    Pai cam atat .. data viiotare o sa ma asigur ca o sa ne vedem intr-un bar beti morti, poate atunci nu o sa imi mai ti predici despre viata ii spuse ea iesind pe alee.
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 4:43 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN


Rase cand ii auzise ultimele vorbe apoi zise:
-Atunci,pe data viitoare!
-Ai grija de tine.
Agaugase el apoi inchise usa.
Urcase scarile spre camera lui unde se asezase in pat gandindu-se la cum in cazurile unor persoane increderea de sine si tot se poate duce a aflarea unui adevar dur,si asa era Brenda in ochii lui,parca cerea sa fie protejata.


Ultima editare efectuata de catre MissA in Mier Iul 13, 2011 11:49 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Runtek.
Graficieni
Graficieni
Runtek.


Mesaje : 48
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Baia - Mare.

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 11:48 pm


Era acasa. Isi astepta asa zisele prietene care vroiau sa o surprinda cu asa zisele barfe din ultimele minute. Intre timp isi pregati o cafea cu mult lapte, si astepta acele ciocanituri exagerate in usa din partea lor.
In cele din urma ciocaniturile erau mai amplificate ca de obicei si mai disperante... dar se misca alene pt. a le deschide usa. Isi puse mana pe clanta, simtind o ezitare... iar nu inaite de a descuia usa cu cheia vocile lor pitigaiate se facea prezente. Isi arcui o spranceana privindu-le jucaus, ele fiind confuze dand drumul gurii scuipand toate vestile, in cor. Cu o putere supranaturala, Claire, le intelesese, era obisnuita cu asta, si in urmatoarea clipa vroia din suflet sa nu inteleaga o vorba din a lor si ramase paralizata cu privirea dar si cu corpul in pragul usii dupa, le inchise usa, usor... lasand aceea stare paralizanta sa se amplifice. Nu se putea, Michael nu ar face asta..., isi spuse in gand tematoare. Nu vroia sa stea cu mainile in san si sa vada cum Brenda il fura din bratele ei si nu astepta nimic lasand ca aceea stare sa fie temporara. Se imbraca rapid intr-o tinuta casual si iesi. Apartamentul lui nu era departe de locuinta lui Claire. Porni intr-un pas grabit spre Michael.
Sentimentele nu se regaseau in asa zisa raza a ei de observatie era pur si simplu calma, nu putea incepe acele crize de nervi pana nu stia adevarul pentru ca constientiza ca Michael nu-i poate face asta. Nu baga in seama nici o secunda lumea ce se misca in jurul ei impiedicandu-se in toti, cerand scuze peste scuze victimelor.

...Dupa ce se afla in fata usii apartamentului lui, isi trase mult aer in piept si batu usor in usa, cum facea deseori. Isi aranja putin hainele pe ea facandu-se sigura ca arata impecabil.


Ultima editare efectuata de catre Runtek. in Joi Iul 14, 2011 12:28 am, editata de 1 ori
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 11:56 pm

MICHAEL OWEN Img%5d
MICHAEL OWEN

Era nu departe de a adormi cand auzise bataile in usa.
Se ridica cu greu din pat gandindu-se la cine ar putea fi.
Coborase sarile,mergand catre usa de la intrare,o deschise incet si o zari pe Claire.
-A,tu erai,chiar nu ma gandam la alcineva in drum spre usa.
Zise el zambitor apoi ii facuse semn sa intre si inchise usa in urma ei apoi o cuprinse in brate si ii oferise un scurt sarut de bun venit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





MICHAEL OWEN Empty
MesajSubiect: Re: MICHAEL OWEN   MICHAEL OWEN Icon_minitime

Sus In jos
 
MICHAEL OWEN
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Fan - Gossip Girl :: House's & Apartament's-
Mergi direct la: