RPG Fan - Gossip Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RPG Fan - Gossip Girl

You Know You Love Me XOXO
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ;;maybe i m bad but i m perfectly good

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 11:54 am


;;maybe i m bad but i m perfectly good Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit

    Incepuse sa se plictiseasca sa stea singura in ultimul timp asa ca isi facuse un dus rapid, isi luase primele haine vazute din dulap,apoi pleca nici ea nu stia unde si de cine avea nevoie.
    Ajunsese la cafenea pana la urma oprind masina uitandu-se scurt spre loc apoi cobori de tot din masina. Se aseza la o masa lasandu-si ochelarii de soare si telefonul pe masa comandand o cafea cu lapte.
    Casca scurt deoarece era dimineata pentru ea la ora 12. Seara trecuta avusese de lucru cu un filmulet, iar dragii ei parinti vroiau sa ii faca o vizita neasteptata , de aceea vroia sa isi faca de lucru si sa nu stea pe acasa, nu avea chef de ei pe cap tocmai acum.



Ultima editare efectuata de catre Fresh Blood in Mar Iul 12, 2011 4:34 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 12:11 pm

;;maybe i m bad but i m perfectly good XAvt3
MICHAEL OWEN
Outfit

Se trezise nu cu mult timp in urma si ca in fiecare dimineata venise la cafenea sa isi bea obisnuita cafea.Intrase inauntru,privi mai intai in jur,locul era desul de gol fata de oricare dimineata,o zari pe Brenta,prietena lui David la o masa singura si se gandise de ce nu sa mearga sa stea u ea.
Ajuns in dreptul mesei ei,isi trase un scaun si se aseza pe el.
-Bunaa Brenda! zise el voios.
-Sper ca nu te deranjeaza ca am luat decizia sa stau cu tine , nu ?


Ultima editare efectuata de catre MissA in Mar Iul 12, 2011 12:25 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 12:15 pm


;;maybe i m bad but i m perfectly good Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Era destul de plictisita asa ca nu observase cand Michael intrase in cafenea pana cand el veni langa ea , o saluta si se asezase la masa ei.
    A mai sorbit scurt din paharul din plastic punandu-l apoi pe masa ridicandu-si privirea spre el incercand sa para si ea asa de voioasa ca si el, dar starea de somnolenta nu prea o ajuta.
    Buna spuse sec apoi se lasa pe spatarul scaunului uitandu-se la suprfata mesei pentru cateva momente.
    Din moment ce nu am strigat inca la tine sa pleci, sau sa iti spun ceva de dulce, cred ca deduci si tu ca da, poti ramane spuse ea zambind de data asta.
    Nu vroia sa fie mereu asa, doar ca acesta era felul ei de a fi , nu ca ar fi vrut sa para rautacioasa
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 12:23 pm

;;maybe i m bad but i m perfectly good XAvt3
MICHAEL OWEN
Outfit


Se uitase umpic incruntat la ea,dar defapt nu se obosea sa o inteleaga.
Brenda era mai speciala de cand o cunoscuse ,tipa nu parea chiar intreaga la cap,asa ca nu era indicat sa te iei cu ea in gura,si nu il deranja,se duse cu ea la masa doar ca sa nu il cuprinda sentimentul de singuratate.
Chemase chelnarul si isi comandase cafeaua apoi isi scoase din buzunar pachetul de tigari.
Isi aprinse usor o tigara si trase din ea relaxat,fara sa mai zica nimic dar privea spre ea.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 12:27 pm


;;maybe i m bad but i m perfectly good Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    I-am aruncat o privire scurta apoi am ras dandu-i una pe sub masa vazandu-l asa linistit fara sa zica vreo vorba.
    Glumeam, doar stii asta.. scuze, doar ca pentru mine este inca dimineata .. plus ca asa sunt eu, iar pe unii ii enerveaza asta isi retrase piciorul apoi privi spre pachetul lui de tigari jucandu-se cu el pe masa.
    Ce ai mai facut? Nu te-am mai vazut prin jur de ceva timp. Nu ca ne-am fi intalnit mai mult de 5 ori, dar totusi .. tu mereu apareai atunci cand nu se astepta nimeni isi bause jumatate din cafea si deja acum putea sa spuna si ea ca se trezise .
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 12:32 pm

;;maybe i m bad but i m perfectly good Img%5d
MICHAEL OWEN


-Stiu ca glumeai , chiar nu am nici o traba cu tine,adica "te inghit" si faputl ca imi ti companie ma face sa te aprezie mai mult. zise el pe un ton calm facandu-i cu ochiul
-Si sa sti ca si pentru mie e dimineata! adaugase el luand o gura din cafeaua care tocmai ii sosise.
-Ce am mai facut eu ? aiurea am uitat de lume si am trait o perioada in lumea mea imaginara...nimic special.
-Dar tu mandro'? ultima oara cand te-am vazut erai cam beata si plina de energie ...o duci bine?
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 12:40 pm


;;maybe i m bad but i m perfectly good Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Michael avea oarecum dreptate, era cam la fel de zapacit si el asa ca nu aveam motive sa imi justific starea, si el era cam la fel. Se putea purta destul de lejer in preajma lui incat sa se simta si ea bine.
    Daduse scurt din cap punandu-si o mana pe masa sprijinindu-se in ea. Daca si pentru tine este dimineata, asta inseamna ca nu ai stat chiar toata ziua in casa si te-ai mai ocupat si cu altecava, mai ales noptile. spuse privind spre televizorul din fata ei sorbind din cafea.
    Rase scurt amintindu-i oarecum ultima oara cand se vazusera, si evident ca ea era pe mai multe carari .
    Pai ce fac de obicei,ziua lenevesc cel mai mult , iar seara .. subit mintea mea nu isi aminteste foarte multe din cauza ca m-am 'imprietenit' prea mult cu barurile si bautura, dar totusi nu prea ma plang o duc ok si asa isi terminase cafeaua impingand paharul mai incolo luand o tigara din pachetul lui aprinzand-o.
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 12:56 pm

;;maybe i m bad but i m perfectly good Img%5d
MICHAEL OWEN


-Nu chiar,nu am viata atat de palpitanta cum crezi.
Relplicase el apoi gandindu-se la David cu mai nou umbla cu fosta lui iubire,dar asta nu ii putea spune ei care era actuala lui nu?
-Pai..ce sa zic ar trebui sa ne plictisim impreuna,daca vrei mergem la mine dupa ce terminam pe aici. Spuse el,desigur,nu avea scopuri ascunse ca majoritate baietiilor,vroia doar companie si ea,care se asemana lui parea compania perfecta,iar daca avea sa se intample ceva,asta era.
-Eu m-am impretenit prea mult cu "iarba". zise el razand.
-Dar am si alcol acasa...
Mai luase o gura din ceasca lui de cafea apoi privi spre ea asteptandu-i raspunsul.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 1:07 pm


;;maybe i m bad but i m perfectly good Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Isi puse o mana la falca privindu-l intens, scotand fumul afara din plamani apoi zambi cu subinteles.
    De ce crezi ca as vrea sa fac asta, plus ca mai e atat de la noapte, e ca si cum i-ai da unui diabetic bomboane pana moare rase scurt bataind din picior pe sub masa.
    Iarba zici, mai avem un lucru rau in comun. Nu ti se pare cam tras de par chestia asta, adica esti cel mai bun prieten al lui Dave ..
    Ei nu ii displacea ideea dar stia prea bine ca nu putea face asta in veci, sau poate daca lucrurile nu ar fi mers bine intre ea si Dave lucru mai greu de crezut ..
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 1:17 pm

;;maybe i m bad but i m perfectly good Img%5d
MICHAEL OWEN


-Nu te gandi la prosti! intervenise el imediat cand o auzise
-Cred ca am precizat de vreo doua ori ca eu vreau doar companie...deci nu are ros sa iti sara mintea la atele,argumentase el calm,chiar daca pe David nu il oprea nimeni sa umble cu Alexis a lui,poate pentru ca si el nu ii arata asta,dar era regula de baza a unei preteni,dar cui ii mai pasa in ziua de azi?
Mai trase un fum din tigara care se fumase aproape toata singura apoi o stine in scrumiera.
-Pai tocmai de aia,iti zic sa nu te gandesti la teori ciudate! si de ce ar fi trasa de par chestia?Crezi ca Dave nu se intelegea cu prietenele mele? intrebase el arcuind o spranceana.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:28 pm


;;maybe i m bad but i m perfectly good Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Rase zgomotos terminand tigarea apoi o stinse in scrumiera. Era doar o gluma, cam nesarata ce-i drept , doar ca eram curioasa poate si putin socata daca nu ti s-ar fi parut nimic anormal. isi verificase mesajele apoi se intoarse la el zambind.
    Totusi asta inseamna ca ii esti prieten bun lui Dave. Noi fetele suntem stricte la genul asta de lucruri, adica nu putem sa umblam cu fosti iubiti ale prietenelor noastre. spuse ea apoi se gandi la Dave bucuroasa.
    Pai cine a zis ca nu poate sa umble? Prin a umbla si sa le cunoasca si in pat e o diferenta, mie una asa mi se pare. spuse ea calma punand-o putin pe ganduri.
    Sper ca acum nu te referi la un caz concret , nu ? il fixase ea cu privirea incercand sa fie calma, nu avea motiv de suparare , nu ?!


Ultima editare efectuata de catre Fresh Blood in Mar Iul 12, 2011 5:12 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:36 pm

;;maybe i m bad but i m perfectly good Img%5d
MICHAEL OWEN

Asculta si explicatiile ei,mai luand o gura din cafea apoi cand i se adresase ramase cam blocat.
-A,...nu chiar...nici un caz concret. nu pe naiba,se pare ca micuta nu esra atat de prostuta
-Si nu te mai uita asa la mine ca ma sperii,doar nu ai avea nici un motiv pentru care sa te indoiesti de Dave,nu? spuse el facandu-i cu ochiul... dar era clar ca nu era asa,el stia exact de Alexis,dar cine stie daca ii facea lui asta cu usurinta oare cate mai erau?
-Oricum sa schimbam subiectul...deci pana la urma vi la mine sau nu ? intrebare el band si ultima gura de cafea.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:45 pm


;;maybe i m bad but i m perfectly good Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Incepu sa bata in masa usor cu degetele inca fixandu-l cu privirea apoi se strambase scurt. Cum adica "nu chiar" , tu chiar vrei sa te iau la purificat. Spune daca stii ceva ii spuse ea calma, dar spera ca toata discutia asta sa nu fie pe niciun caz concret.
    Isi rotise ochii pe tavand inca batand cu degetele asteptan un raspuns. El sugerase sa schimbe subiectul, dar ea nu vroia sa renunte cu una sau doua.
    Raspunde-mi apoi da, trecem la alt subiect, mergem unde vrei doar spune. ii zambise ea calm mai comandand o cafea punand putina vodca in pahar, avea o sticluta mica la ea mereu.
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:56 pm

;;maybe i m bad but i m perfectly good Img%5d
MICHAEL OWEN


Rase zgomotos cand scoase sticluta de vodka si zise ironic:
-Asa,ca babele!
Si acum venea raspunsul care se vedea pe ea ca era nerabdatoare sa il stie.Dar totusi David era prietenul lui cel mai bun,dar nu avea sa ii zica ce face el nu?Sa il intrebe ea,era treaba lor doar.
-Nu spun nimic pentru ca nu am ce! ii raspunse el pe acelasi ton calm
-Daca ai impresia ca era alceva,e doar pentru ca vorbea din proprie experienta,nu alceva.
-Deci,acum putem sa schimbam subiectul,sau inca nu ma crezi?o intrebase el prictisit apoi isi mai luase o tigara din pachet,aprinzand-o.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:08 pm


;;maybe i m bad but i m perfectly good Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Rase scurt auzindu-i reactia cu privire la sticluta ei . O scoase din nou fluturand-o putin prin aer.
    Ce , vrei si tu ? rase ironic apoi o aruncase scurt pe masa. Si-a baut in continuare din cafea ascultandu-l calma.
    L-a privit dupa ce isi terminase discursul dand nepasatoare din umeri.
    Ok, daca spui ca nu e nimic te cred .. sper ca nu m-ai mintit spuse ea aranjandu-si bluza apoi se ridica.
    Nu ziceai ca vrei sa mergem in alta parte ? Daca nu, ok .. si asa nu imi place sa ma fatai de colo colo, dar locul asta ma atrage la somn .. spuse ea frecandu-si ochii.
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:13 pm

;;maybe i m bad but i m perfectly good Img%5d
MICHAEL OWEN


-Ei,si daca te-as minti,care ar fi baiul ? intrease el ironic
-Ce m-ai lua la bataie?
-Pana la urma eu nu as avea nici o vina,doar mi-as sustine prietenul cel mai bun.
Se ridicase de pe scaun,bagandu-si pachetul te tigari in buzunar.
-Hai babo,mergem la mine! spuse razand apoi ii intinse mana,ajutand-o sa se ridice.
Sus In jos
Fresh Blood
Just a simple smile
Just a simple smile
Fresh Blood


Mesaje : 62
Data de inscriere : 11/04/2011

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:19 pm


;;maybe i m bad but i m perfectly good Ashley_tisdale767__2_
BRENDA MENCIA
outfit
    Batuse scurt din picior incrucisandu-si mainile la piept. De ce as vrea neaparat sa te bat, si asa nu poti sa iti iei minciuna inapoi daca asa ar fi, e vorba doar de demnitatea ta daca m-ai minti, deci nu, nu te-as bate. ii spuse ea senina ridicandu-se platind cele doua cafele apoi isi lua geanta punandu-si si ochelarii la ochi iesind din cafenea tocurile ei facand zgomot.
    Stii ca nici macar unde locuiesti, asta mi se intampla cam rar sa stii. isi ridicase degetul spre el apoi il privise scurt.
    Uhm, cu ce mergem ? isi fluturase genele spre el.
Sus In jos
http://jinxxgirl.tumblr.com
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:25 pm

;;maybe i m bad but i m perfectly good Img%5d
MICHAEL OWEN


-Deminitatea mea,nu cred ca ar muri daca nu ar iesi in evidenta fata de tine,plus nu prea ma doare pe mine de parerea care si-o fac alti de persoana mea.replicase el calm.
-Pana la urma,cum el ma sustine pe mine asa il sustin si eu.
spuse el chiar daca cand stia ca a fost cu Alexis ii venea sa il termine de viu,dar din nou,conrolul de sine isi facea bine efectul.
Ieisera din bar,si isi flutura mana un fata unui taxiu care imediat se orpi.
-Cu taxi,limuzina nu o chem pana aici . zise el ironic apoi ii deschise portiera asteptand ca ea sa intre.
-Hai,babuto! o tachina el pentru a se misca mai repede.
Sus In jos
Continut sponsorizat





;;maybe i m bad but i m perfectly good Empty
MesajSubiect: Re: ;;maybe i m bad but i m perfectly good   ;;maybe i m bad but i m perfectly good Icon_minitime

Sus In jos
 
;;maybe i m bad but i m perfectly good
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Fan - Gossip Girl :: Coffe Shak-
Mergi direct la: