RPG Fan - Gossip Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RPG Fan - Gossip Girl

You Know You Love Me XOXO
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Shut Me Up!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 10:15 pm

Se cam plictisea acasa , asa ca singurul loc care o putea "trezi" din plictiseala si starea de lenevit , era o petrecere, galagia clubului si luminile , sigur ar fi fost de ajutor.
Cotrobaii prin dulap dupa o rochie dar nu o gasi , asa ca hotara sa isi ia una simpla , neagra , destul de "eleganta" si sexy.
Dupa ce se aranja si se imbraca , lua un taxiu iar in cateva minute ajunse la club. Intra inauntru si se indrepta spre bar , mergand usor. Se aseza pe unul din scaunele libere, comandand un cocktail.
Arata asa ->
Shut Me Up! Seeeu
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 10:37 pm

Shut Me Up! 21Nrq
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯


Si cum altfel ar putea petrece persoana mea,dulcea revenire decat intr-un club legand noi pretenii ori cu sticla ori cu femeile,de care momentan eram exagerat de obosit si nu prea imi ardea,dar desigur cum aici e vorba despre mine,Justin,era clar ca imi voi schimba parerea imediat ce dau de o "priveliste placuta".
Deci,revenind,dupa cum era evident,am intrat hotarat in club,mi-am facut loc printre multime,directia fiind,fara oprire, barul.
-E ocupat locul?
Am intrebat-o pe o blondina care imi sarise in "obiectiv".
Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 10:42 pm

Barmanul ii aduse paharul , iar ea incepu sa bea usor din el , uitandu'se in gol nelasand paharul din mana , chiar daca nu mai bea.
Desii nu credea , toata agitatia din club , o cam deranja. Erau prea mult adolescenti tipand pe acolo , dar era si normal , doar era un club pana la urma , asa ca nu ii baga in seama.
Auzi o intrebare iar vocea era atat de aproape incat parca cineva tipa in urechea ei. Isi ridica deodata privirea , zambind.
- Aaaah, pai , nu prea cred. Dadu din umeri apoi mai lua o gura din pahar si intra dinnou in "transa".
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 10:53 pm

Shut Me Up! 21Nrq
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯

Si dupa ce am primit "acordul" m-am asezat langa ea,pe scaun,comandandu-mi un pahar de whiskey,iar in asteptarea lui,mi-am intors fugitiv chipul spre tipa,observandu-i "starea",mi-am fluturat usor mana prin fata ei,pentru a o readuce la realitate.
-Esti ok?
-Sa stii ca daca de plictisesti atat de tare,iti poti tine eu de urat.
I-am propus eu pe un un ton ridicat pentru a ma face inteles,afisand un zambet strengar,privirea urmand sa imi cada pe formele ei.


Ultima editare efectuata de catre MissQ in Vin Aug 26, 2011 11:38 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:00 pm

Zambi cu coltul gurii atunci cand mana lui trecu prin fata sa. Se intoarse spre el , punandu'si cotul pe bar. Isi sprijini capul de mana , in timp ce lua o gura din paharul ei.
- Sunt bine. Raspunse intr'un sfarsit apoi puse paharul pe bar , stand tot inspre el , picior peste picior.
- Hm , nu ar fi o idee rea , sa sti. Isi arcui usor sprancenele , ridicandu'le intr'un mod pervers apoi il privi.
Nu avea de gand sa stea toata seara , incremenita pe scaun si sa bea. Nici macar nu avea de gand sa se imbete. Prefera sa ramana treaza decat sa riste ca vre'un jegos sa profite de ea.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:10 pm

Shut Me Up! Img%5d
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯

Intre timp paharul de whiskey imi sosise,am luat o gura din el mutandu-mi apoi iar privirea spre ea.
-Ok,macar aveam un punct comun momentan.
-Sa imi zici cand ai chef sa "ne retragem"

I-am spus eu pe un ton provocator,plin de sub inteles,fara sa imi i-au privirea de la ea.
Deci dupa cum mult timp spuneam,parerea mea se schimba foarte rapid...acum imi surandea mai mult ideea de-a face sex cu o necunoscuta decat sa stau toata noaptea intr-un club si sa beau pana nu mai stiu de mine...
Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:19 pm

Isi musca usor , buza inferioara in timp ce il analiza din cap pana in picioare.
- Oricand vrei tu, imi este indiferent. Clipi des luund cocktail'ul si bau' din el.
- Ai vre'un nume , dragutule ? Spuse pe un ton cam ironic , chiar daca nu vru' sa fie asa. Dupa ce termina cocktail'ul , ceru si ea barmanului un pahar cu whiskey.
Desi parea , nu era chiar atat de usoara. Nu voia (deocamdata) sa faca sex cu el. In mintea ei, in momentul de fata nu lua totul in serios si nici nu se gandi ca tipul are asa "planuri" pentru ea.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:34 pm

Shut Me Up! Img%5d
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯

-Darling,hai sa lasam treaba asa...
-Oricum nu conteaza atat de mult numele meu.

I-am spus eu pe un ton usor misterios facandu-i cu ochiul mutandu-mi apoi atentia de la ea spre paharul din care am mai luat o gura,terminandu-l apoi comandand rapid altul.
Venind momentul cand iar mi-am intors iar privirea spre ea zicand:
-Nu preferi ca noaptea asta sa iti faci de cap cu un tip ca mine,iar apoi dimineata cand te trezesti sa te simti satisfacuta si fara remuscari?...ca mie sincer imi prieste mai mult ideea asta,decat obisnuitul "cum te cheama","cati ani ai" si etc....
Si imi mentineam atentia asupra ei cat timp asteptam un raspuns.
Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:39 pm

- Sincer , sa'ti spun, da , conteaza numele tau.
Clipi des , dand paharul cu whiskey pe care el tocmai il comandase , peste cap.
- Daca ma simt atat de satisfacuta incat te mai vreau odata?
Intreba , privindu'l pervers in tip ce ii atingea usor piciorul , cu piciorul ei.
- Daca nu stiu nici macar cum te cheama , atunci eu de unde te mai iau?
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:52 pm

Shut Me Up! Img%5d
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯

-Tocmai,daca iti va place atat de mult,va trebui sa ne cautam reciproc...doar nu am vrea sa devina ceva plitisitor si monoton,nu?
Ii replicasem eu uitandu-ma cateva clipe in jos,spre picioarele noastre iar cand imi ridicasem chipul aveam o expresie perversa,dand intr-un mod tentant din sprancene,apucand apoi in mana paharul de whiskey,sorbind usor din el.
-Si daca te linisteste cu ceva...alintnta-ma,poate asa treci peste nume.
Vezi,pleci putin timp prin tari straine si deja lumea uita de persoana ta,normal ar fi fost ca tipa dupa primele mele vorbe sa isi dea seama cine sunt...oricum,sincer era mai interesant asa,aveam sa mai imi exersez si eu "vrajala".


Ultima editare efectuata de catre MissQ in Sam Aug 27, 2011 2:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 11:58 pm

- Uite , aici chiar ai dreptate.Nu m'am gandit la asta.
Raspunse ganditoare.Ii lua paharul si bau ce mai era in el , in timp ce se gandea daca tipul chiar vorbeste serios. Pana la urma nu i'ar fi stricat sa se distreze putin , asa ca nu ii pasa daca vorbeste sau nu serios. Era curioasa pana unde ajunge , daca ajunge.
Il chema pe barman si de data aceasta ceru o sticla cu whiskey, sa le ajunga doar, nu ? Era prea obositor sa ceri si sa ceri mereu pahare , cand se termina.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 12:06 am

Shut Me Up! Img%5d
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯

-Uite vezi,deja suntem de acord cu doua lucruri
Iar dupa ce aceasta comandase acea sticla de whiskey,mi-am scos portofelul platind bauturile consumate pana acum de amandoi,am dat resul paharului peste cap si am intins mana spre aceasta,indemnand-o:
-Deci,gata de "nebunii"?
Si ma uitam zambind strengar spre ea,cat timp ce aceasta se ridica am luat sticla de whiskey in cealalta mana.
Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 12:11 am

Deci pana la urma vorbea serios...
Se ridica de pe scaun , prinzandu'l de brat , mergand cu el intr'o camera separata(separeu).
Cand intra in camera , incepu sa rada. Era asa de ... ciudat. Patul era atat de mare in camera si erau si ceva sticle de sampanie pe langa , parca mai ca stiau ca osa venim pentru asta in camera.
Se aseza pe marginea patului, privind in jur , foarte atenta , "examinand" fiecare detaliu si lucru din camera.
Privi spre sticla de whiskey apoi spre celelalte din camera.
- Deci ... whiskey sau sampanie ?
Intreba in timp ce se ridica de pe pat si ii lua sticla din mana , punand'o langa cealalta iar dupa incepu sa caute niste pahare.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 12:23 am

Shut Me Up! Img%5d
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯


Odata ajunsi in camera,puteam sa zic ca ma simteam mai in largul meu fara muzica proasta si tot poporul de se destrabala pe acolo,probabil era doar oboseala de vina in acele momente.
-Probabil whiskey
Am indicat eu,apoi cand aceasta incepuse sa cotrobaie,am pasit usor spre ea,apucandu-i talia firava in mainile mele,intorcandu-i trupul spre al meu si am spus:
-Hai,sa lasam principiile de-o parte...
-Gandeste-te ca probabil exista o sansa sa nu ma mai vezi in viata ta,deci fati de cap acuma cat mai poti....

Si ma apropiam usor de chipul ei,infingandu-mi buzele in ale sale,incepand un sarut excitant.
Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 12:33 am

Fix atunci cand el o apuca de talie si o intoarse , scapa paharul gol , pe jos, sparganduse.
- Oops.
Ii "scapa" pe buze inainte ca el sa i'le sarute.
Lasa paharul acolo pe jos , spart , caci nu mai conta. Isi duse mainile dupa gatul lui, incepand sa ii sarute usor buzele , coborand pe gat , muscandu'l. Incepu sa se joace cu mainile prin parul lui , tragandu'l incet.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 12:49 am

Shut Me Up! Img%5d
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯

Si continuam sa ii sarut buzele in timp ce imi strecuram usor mainile sub rochita ei,care nu durase mult si i-am indeparta-o.
O cuprinsem ferm in bratele mele apropiindu-ne incet spre pat,unde am trantit-o usor.
Mi-am indepartat tricoul si m-am aplecam usor deasupra ei,sarutandu-i tandru abdomenul,urcand apoi pe sanii acesteia,zona in care am ramas ceva timp,masandu-i si jucandu-ma cu limba pe sfarcurile ei,ridicandu-mi din cand in cand privirea si spre ea,fiind atent la reactiile acesteia.
Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 12:57 am

Incepu si ea sa il dezbrace usor pe el. Nu avea prea multe de dat jos de pe el , avand in vedere ca isi daduse jos tricoul , acum mai ramaneau decat pantalonii si boxerii.
Incepu sa geme usor cand acesta se "juca" cu sanii ei. Dupa cateva minute , se rostogoli ajungand deasupra lui , picioarele ei fiind pe langa corpul lui. Incepu sa ii sarute abdomenul pana ajunse mai jos , deschizandu'i fermoarul blugilor. Se ridica mai sus , dandu'si parul care o tot deranja pe o parte , incepand sa ii sarute buzele , limba ei jucandu'se cu a lui.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 1:11 am

Shut Me Up! Img%5d
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯


I-am raspuns sarutului transformandu-l in unul mai salbatic,in timp ce mainile mele de plimbau delicat pe spatel ei,desfacandu-i sutienul care ii alunecase apoi usor pe umeri fiind usor de indepartat,am intors-o brusc ajungand iar eu deasupra ,coborand iar su saruturile pe gatul,pieptu si abdomenul ei si am prins de lenjeria ei intima,indepartand-o si pe aceasta ca apoi urmand sa ii departez picioarele,facandu-mi loc intre acestea.
Ii sarutam excitant lobul urechii cat mi-am dat usor boxeri la o parte si am penetrat-o in forta.
Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 1:18 am

Inchise ochi , lasandu'l pe el sa ii faca orice vrea. Din cand in cand mai deschidea ochi , sarutandu'l pe unde apuca. Inchise ochii atunci cand el incepu sa ii sarute lobul urechii, deschizandu'i brusc atunci cand el o penetra destul de tare.Incepu sa geme destul de tare aproape de urechea lui. Incercand sa mai uite de durere , incepu sa ii sarute gatul , tinandu'si mainile pe spatele lui. Cand acesta "intra" mai mult in ea , isi baga unghiile usor , in spatele lui , sarutandu'i buzele.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 1:27 am

Shut Me Up! Img%5d
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯


Continuam si pe parcurs cu acelasi gen de miscari adanci si rapide timp in care ii sarutam sabatic buzele,muscandu-i-le usor.
Scapam si ei mici ofturi de placere,iar cand simteam unghiile ei infipte in spatele meu,ma "intaratau" mai tare,devenind usor mai dur,dar acel mod exciant care il avem timp ce ii sarutam corpul,si atingerile delicate care i le ofeream saniilor ei,faceau ca durerea sa dispara,ramanand doar placerea intensificata si din partea mea dorinta de mai mult.
Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 1:32 am

Se rostogoli dinnou ajungand deasupra lui , incepand si ea sa se miste deasupra lui , in timp ce privea in sus , scotand mici gemete de placere.
Isi lipi corpul de al lui , continuund sa se miste din ce in ce mai repede , sarutandu'i buzele in timp ce ii mangaia cat de usor putea , chipul.
Era atat de excitata incat scotea si mici tipete din cand in cand, incepand sa respire din ce in ce mai greoi , tinandu'si mainile pe pieptul lui, continuund sa se miste pe el , in toate partile.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 1:40 am

Shut Me Up! Img%5d
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯


Ajunsa deasupra mea,veise momentul meu de relaxare,in care ma bucuram de micile senzatii oferite de miscariile acesteia,ii raspunzeam saruturilor varandu-mi usor limba printre dantura ei,iar cand ii simtisem suflul greoi,mi-am dus mainile pe talia acesteia fiind gata sa ii impun propriul meu ritm,dar se parea ca la ea oboseala fuctiona cam inverasat,incepand de data asta sa ma fu*a in toata regula,si nu ca mas fi pans,ba chiar eram placut surpins,savurand fiecare clipa.
Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 4:12 pm

Se uita in ochii lui cand acesta ii puse mainile pe talie dar ea lafel de repede se misca. Cand obosi se lasa mai mult pe el , miscandu'se mai lent.
Incepu sa il sarute usor pe gat, iar apoi cobora cu saruturile pe abdomenul lui.
Se mai oprea din cand in cand , cand simtea ca nu mai rezista.
Se rostogoli usor , lasandu'l pe el deasupra , caci ea era epuizata.
Se prinse cu mainile de gatul lui , stand cu corpul lipit de al lui.
Sus In jos
MissQ
Admin
Admin
MissQ


Mesaje : 458
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 5:17 pm

Shut Me Up! Img%5d
JUSTIN ESCAMILLA

✯✯✯

Si ajuns iar deasupra ei,am preluat eu controlul,in forta,penetrand-o atanc si dur,timp in care imi lipeam buzele de ale ei apoi coboram usor pe gatul firav al acesteia,muscandu-i usor lobul urechii.
Continuam sa patrund in ea,fara incetare si fara a da semne ca obosisem,insa cand i-am simtit corupul gingas tremurand sub al meu si un tipat puternic de placere iesind la iveala,am lasat-o sa isi savureze momentul de "glorie",oprindu-ma,dar fara sa ma trag din ea.
-Ei si...??...mai esti capabila de inca una?
Si in glasul meu se citea un tonul pervers,iar chipul imi era atintit spre al ei,privind-o patrunzator,timp in care ii asteptam raspunsul.

Sus In jos
Vanilla.
New in town
New in town
Vanilla.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : FanClub Anafura.

Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 5:19 pm

Cand el se opri trase aer in piept , incepand sa respire mai normal.
Il privi in ochi in timp ce ii mangaie chipul apoi dadu din cap ca ,,da".
Astepta ca el sa inceapa dinnou sa se impinga in ea.
In timp cat astepta , incepu sa il sarute ,
punandu'si dinnou mainile pe spatele lui
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shut Me Up! Empty
MesajSubiect: Re: Shut Me Up!   Shut Me Up! Icon_minitime

Sus In jos
 
Shut Me Up!
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Fan - Gossip Girl :: City Nightlife-
Mergi direct la: