RPG Fan - Gossip Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RPG Fan - Gossip Girl

You Know You Love Me XOXO
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Summer love <3

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Andreea si atat
Moderator
Moderator
Andreea si atat


Mesaje : 280
Data de inscriere : 01/04/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:59 pm

Chris ajunse pe plaja.Deja se inserase cand opri masina.Decapota masina si isi scoase marfa de langa el,analizand-o.Se pare ca nu luasese nici de data aceasta teapa.Daca avea sa ia,micul lui pistol era deja pregatit de folosire.Se tot gandea la Gabrielle.Numai la ea ii statea gandul si nici nu stia ce il atragea la ea.Nu era una din acele tipe foarte sexy si dure la fel ca si V ,insa lui ii placea.Ofta ,privind in gol .
Outfit
Sus In jos
http://kiss-of-eternity.forumer.ro/
Miss.No.Good
New in town
New in town
Miss.No.Good


Mesaje : 43
Data de inscriere : 10/07/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:04 pm

MESAJ
"Pe unde dracu umblii? Am banii pregatiti sa ti dau, astept mesaj de la tine sa vin sa ti dau. Daca nu, ii pastrez eu. Asa ca, ori suna, ori da mesaj si spunemi unde esti ca sa nu ma plimb de colo colo incercand sa dau de tine. Sti ca nu suport cand dispari asa stiind ca pe urma avem treaba. Esti un idiot ca faci chestia asta.
Astept raspunsul tau daca nu iti iei adio de la bani si te descurci singur.
Victoria"
Sus In jos
Andreea si atat
Moderator
Moderator
Andreea si atat


Mesaje : 280
Data de inscriere : 01/04/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:13 pm

Se incrunta cand vazu mesajul ,apoi incepu sa rada.Victoria care se criza ca intotdeauna.Ofta incet si incepu sa tasteze.
Sunt pe plaja.Ar fi bine sa vi si tu sa ne mai destindem si noi putin.O sa inebunesti daca stai numai in casa ta sau cu Gabrielle ,incepand o gramada de planuri .Te sarut si sa sti ca te astept baby .
Lasa telefonul pe bancheta de langa el si dadu drumul la radio lasandu-l pe un post de muzica latino . Incepu sa fredoneze ,gandindu-se la ce avea de facut .
Sus In jos
http://kiss-of-eternity.forumer.ro/
Miss.No.Good
New in town
New in town
Miss.No.Good


Mesaje : 43
Data de inscriere : 10/07/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:18 pm

Isi dadu ochii peste cap cand citii mesajul. El credea ca ea se crizeaza , dar asta nu era criza. Nu stia cum facea cand se enerva si era bine nici sa stie. Surase cand acesta aduse vorba de destindere. Ii placea cum suna si mai ales ca erau si pe plaja.
Ajunse numai decat pe plaja stand acum sa il caute. Intr-un final reusii sa il gaseasca auzind muzica din masina lui. Cobora din a lui batandu-i in geam sprijinindu-se de portiera de langa asteptand ca el sa iasa.
Sus In jos
Inevitable Obsession
All I ever did was to love you
All I ever did was to love you
Inevitable Obsession


Mesaje : 223
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 27
Localizare : undeva prin pat...caut cearceaful =))))))

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 3:35 pm

Outfit
Fara graba, Gabrielle ajunsese pe plaja din nou pierduta printre gandurile sale. Isi amintea discutia cu Victoria, si era sigura ca va reusi sa gaseasca un plan, ca de fiecare data, cel putin, asa gandea ea. Isi scutura usor capul, lasand pentru cateva clipe ca suvitele sale de par sa fie purtata de adierea vantului. Stramba usor din nas. Ridicandu'si privirea, observa cam la zece metri in fata ei se afla masina lui Chris iar sprijinita de una dintre portierele acesteia pe Victoria.
Se aprope repede de el, pana cand in doar cateva momente se afla in fata Victoriei.
-Mai, mai..Ce faceti voi aici fara mine? zambi subtil punand cu subinteles accent pe acel "fara mine". Poate'i deranja, sau poate nu...De vreme ce nu'i prinsese in "mijlocul actiunii", cum se spune, Gabrielle nu considera ca i-ar fi deranjat. Cel putin, asta era parerea ei.
-Am intrerupt ceva, Chris?
Isi trecu mana prin par redirectionandu'si privirea spre Chris.
Sus In jos
Andreea si atat
Moderator
Moderator
Andreea si atat


Mesaje : 280
Data de inscriere : 01/04/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 4:08 pm

Inghiti in dsec,lasandu-si privirea in jos,facandu-se ca cauta ceva.Isi lua un joint si zambi.Trase din el,apoi le privi,iesind din masina,,prinzandu-le pe amandoua de talie .Uite ca in sfarsit avea parte de ceva bun.
-Pai ...Nu faceam nimic.oricum daca facem poti sa ni te alaturi..nu-i asa V?
Zise el ,aruncand joint'ul sarutand-o cu patos .
-Deci ce ziceti?
Sus In jos
http://kiss-of-eternity.forumer.ro/
Miss.No.Good
New in town
New in town
Miss.No.Good


Mesaje : 43
Data de inscriere : 10/07/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 4:11 pm

Se uita la Gabrielle cum aparu de nicaieri. Fusese luata prin surprindere de aparitia ei, dar nu zise nimic. Se uita la Chris care iesii din masina cu un joint foarte zambaret. Parca era altfel acum ca aparuse si Gabrielle. Chestia asta i se parea ciudata.
Cand acesta le lua de mijloc ofta dandu-si ochii peste cap. Dupa ce o saruta se uita pe furisi la Gabrielle apoi din nou la el indepartandu-se.
- Nu si acum Chris. Am venit doar sa iti dau astia, intinse plicul cu banii de pe marfa. Nimic mai mult, zise indiferenta.
Sus In jos
Inevitable Obsession
All I ever did was to love you
All I ever did was to love you
Inevitable Obsession


Mesaje : 223
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 27
Localizare : undeva prin pat...caut cearceaful =))))))

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 5:41 pm

Blondina o privi putin cam ciudat pe Victoria. O suparase oare cu ceva? Zambi cand se simti luata de talie de Chris, la fel ca satena. Il batu usor pe umar reintorcandu'si privirea spre prietena sa.
-Daca zici tu.
Privi plicul din mana Victoriei. Zambi cu subinteles. Stia de mult cu ce se ocupau ce'i doi, dar pe Gabrielle nu o deranja mai de loc. Cu toate ca nu era fana drogurilor, o sustinea mereu pe Victoria. Defapt, nu credea ca exista vreun lucru la care sa nu o fi sustinut, dar totusi, nu incercase pana acum drogurile. Oricum, prietenii isi pot intelege unul altuia sentimentele, mai ales stransa sa prietenie cu satena.
-Sigur esti bine, Vick?
Sus In jos
Andreea si atat
Moderator
Moderator
Andreea si atat


Mesaje : 280
Data de inscriere : 01/04/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 6:09 pm

-V esti geloasa cumva?
Spuse el ironic,razand in hohote,departandu-se de cele doua.Lua bani de la ea,incruntandu-se.
-Bine.Pai atunci poti pleca V.Daca nu ai chef de distractie,pot ramane cu Gabrielle sau cu oricare alta tipa din club .
Spuse el zambindu-i superior .
Sus In jos
http://kiss-of-eternity.forumer.ro/
Miss.No.Good
New in town
New in town
Miss.No.Good


Mesaje : 43
Data de inscriere : 10/07/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 9:13 pm

- Da Gabrielle , sunt bine si nu Chris, nu sunt geloasa, doar ca acum am lucruri mult mai importante de facut decat sa ma distrez cu tine acum dragutule, zambii ironic lui apoi isi intoarse privirea spre Gabrielle.
- Stai linistita. Nu am patit nimic si nici nu o sa patesc. Doar nu ai vazut drac mort, rase pupand-o pe obraz apoi facu stanga imprejur ducandu-se la masina ei urcandu-se la volan.
- Si data viitoare sa nu mai dispari asa, ca nu am chef sa mai colind tot orasul sa te caut, striga la Chris apoi disparu din peisaj.
Nu suporta sa caute pe cineva pentru ceva ce era in interesul persoanei aleia. Nu ca nu ar fi fost si in interesul ei, dar nu ii placea. Era mai ordonata de fel , iar la capitolul asta Chris nu era.
Sus In jos
Inevitable Obsession
All I ever did was to love you
All I ever did was to love you
Inevitable Obsession


Mesaje : 223
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 27
Localizare : undeva prin pat...caut cearceaful =))))))

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 6:33 am

O imbratisa scurt pe Victoria, zambindui ca de fiecare data. Parea grabita insa blonda incerca sa ignore acest lucru. Totusi, o asculta pe satena. Acel "drac mort" despre care pomenea ea ar putea sa nu pateasca nimic, dar totusi pana la un anumit punct. Indiferent ce "forma" ar fi luat Victoria tot om era, asta nu putea sa nege.
Privea in urma masinii ei, incepand din nou sa viseze cu ochii deschisi. Stramba usor din nas apoi isi intoarse privirile asupra lui Chris, "evadand" din acea stare.
-Nu o sa se schimba niciodata. replica Gabrielle rezemanduse de masina, apoi privi marea.
Sus In jos
Andreea si atat
Moderator
Moderator
Andreea si atat


Mesaje : 280
Data de inscriere : 01/04/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 5:11 pm

-Daca s-ar schimba nu as mai fi cu ea presupun,insa daca mai face multe crize din acestea s-ar putea sa-i dau papucii si sa o las si fara droguri si fara bani.
Zise el sec.
-Ce ai spune daca am face impreuna o plimbare?
Zise privind-o cu un zambet bland pe fata .
Sus In jos
http://kiss-of-eternity.forumer.ro/
Mia Club
New in town
New in town
Mia Club


Mesaje : 43
Data de inscriere : 24/05/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 7:42 pm

KATTY SUMMERS
Summer love <3 Tumblr_lobuw60mZx1qafyxmo1_500
Katty ajunse pe plaja,intrase usor in apa incepand sa fuga de una singura,se bagase usor cu capul in apa privind in jur,il zarie pe Chris si ii aparuse pe chip un ditamai zambetul,iesise fugind din apa si merse in spatele lui muscandu-si buza,tusise privindo pe tipa-De mine esti liber pentru o plimbarica?Rase si il intoarse cu fata spre ea si ii zambise,zambetul acela al ei de fericire,cand oare nu era Katty fericita?
Era la fel de frumos,ramase acelasi tip pe care il cunoaste..cu siguranta la fel de rau,pervers dar cum are prietena ar trebuii si el sa fie mai cuminte,dar e Chris si nu ma astept la asta din partea lui.Nu imi convenea ca avea iubita,vroiam sa fie doar al meu..doar al meu,si doar al meu!
Sus In jos
Inevitable Obsession
All I ever did was to love you
All I ever did was to love you
Inevitable Obsession


Mesaje : 223
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 27
Localizare : undeva prin pat...caut cearceaful =))))))

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeVin Iul 15, 2011 10:23 am

-Atunci, nu ar fi atat de dragut din partea ta. Plimbari zici? intreba usor, inchizandu'si ochii.
Briza marii ii sageta usor obrajii si fruntea. Nu prea mai stia cat e ceasul sau cel putin, ce cauta acolo. Redeschise ochii, zarind'o in urmatoarea clipa pe tipa blonda ce parea ca aparuse langa Chris. Isi trecu mana prin par privind'o din cap pana-n picioare. Desigur, nu o deranja faptul ca tanara "fugise" direct la Chris, sau ceva de genul. Defapt, asta nu era treaba ei. Doar nu era cu el, sau ceva de genul. Insa un mic "buna" acolo ar fi insemnat ceva pentru Gabrielle.
-Buna si tie. spuse punand accent pe ultimul cuvant.
Se intinse pe capota masinii privind drept inainte ca si cand nu ar fi fost nimeni de fata.
-Duceti-va. zise repede fara sa mai astepte un cuvant din partea lui Chris.
Sus In jos
Andreea si atat
Moderator
Moderator
Andreea si atat


Mesaje : 280
Data de inscriere : 01/04/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeVin Iul 15, 2011 10:27 am

Ramase mut de uimire cand o vazu si o privi fix in ochi,cu un ranjet pervers pe fata.
-Daca tu nu vrei sa vi Gabrielle scumpo..Asta e..
Spuse el ,privind-o oarecum cu regret pe G ,insa stia ca Katy poate sa-l faca sa se simta mult mai bine.O saruta pe obraz,apoi o lua de mana.
-Haide sa mergem.G..poti sa-mi duci tu masina la V acasa sau la tine?
Sus In jos
http://kiss-of-eternity.forumer.ro/
Inevitable Obsession
All I ever did was to love you
All I ever did was to love you
Inevitable Obsession


Mesaje : 223
Data de inscriere : 01/04/2011
Varsta : 27
Localizare : undeva prin pat...caut cearceaful =))))))

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeVin Iul 15, 2011 10:35 am

Cand auzi intrebarea lui Chris, Gabrielle se dadu cu greu jos de pe masina.
-Bineinteles. Nu-ti face griji, e pe maini bune.
Ii zambi scurt lui Chris, apoi ii adresa si un zambet celeilalte tipe, apoi deschise portiera. Se aseza in locul soferului, inchise la loc portiera si baga cheia in contact. Dadu drumul la radio, iar in scurt timp pleca de acolo, fara sa se mai uite inapoi prin oglinda retrovizoare la cei doi.
Sus In jos
Mia Club
New in town
New in town
Mia Club


Mesaje : 43
Data de inscriere : 24/05/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeVin Iul 15, 2011 4:33 pm

KATTY SUMMERS
Summer love <3 Tumblr_lobuw60mZx1qafyxmo1_500
Am privito pe tipa si i-am facut cu mana zambind fals,cand ea plecase eu i-am sarit in brate muscandu-mi usor buza.-Ohh,Crhis!HaideAm zambit luandu-l de mana mergand spre nisip,l-am privit la scurt timp si i-am spus.-Ohhh daca ai sti cat de dor mi-a fost de tine,atat de tot..mi-ai lipstit extrem de mult,mai mult decat iti poti da seama,si sti ca sunt foarte sincera.I-am zambit uitandu-ma in jur indepartandu-ma usor de el.
Sus In jos
Andreea si atat
Moderator
Moderator
Andreea si atat


Mesaje : 280
Data de inscriere : 01/04/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeVin Iul 15, 2011 5:25 pm

Rase incet ,luand-o pe sus in brate,incepand sa o sarute cu patos,ca si cum ar fi fost ultima oara ,cand facea acest lucru vreodata .
-Si mie blondino.Sti ca te-am visat odata?Inotam in mare..si ahh..
Isi musca buza inferioara,muscand-o incet de gat .
-Deci..Ce zici daca te rapesc?
Sus In jos
http://kiss-of-eternity.forumer.ro/
Mia Club
New in town
New in town
Mia Club


Mesaje : 43
Data de inscriere : 24/05/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeVin Iul 15, 2011 5:40 pm

KATTY SUMMERS
Summer love <3 Tumblr_lobuw60mZx1qafyxmo1_500
Sarutul acela ma facuse sa fiu si mai 100% incarcata,am zambit raspuzandu-i la sarut spunandu-i razand.-Baby eu mereu sunt in visele tale,doar sunt iubirea vietii tale.Am ras iar el cand ma muscase de cat am deschis gura sa spun ceva,i-am dat una in abdoemn coborand jos din bratele lui spunandu-i.-Asta doar daca ma prinzi.Am ras fugind de langa el luandu-mi slapii in mana fugind tot mai repede ca sa nu ma prinda,si daca stiam ca el ma v-a prinde pana la urma dar ma rog,m-am uitat usor in spate fugind in continuare de el,daca atat de mult vroia ma prindea.
Sus In jos
Andreea si atat
Moderator
Moderator
Andreea si atat


Mesaje : 280
Data de inscriere : 01/04/2011

Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitimeVin Iul 15, 2011 6:50 pm

Rase incet.Lui ii era foarte usor sa o prinda.Statu ce statu apoi o lua repede la fuga si o prinse imediat,luand-o pe sus in brate incepand sa o sarute salbatic.
-Acum numai scapi de mine.
Lua un taxi si o baga in acesta razand.
-O sa -mi vezi casa..
In scurt timp ajunse la el.
Sus In jos
http://kiss-of-eternity.forumer.ro/
Continut sponsorizat





Summer love <3 Empty
MesajSubiect: Re: Summer love <3   Summer love <3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Summer love <3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» I'm not in love; it's just a phase that I'm going thru.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Fan - Gossip Girl :: The Venice Beach-
Mergi direct la: